Praktický lékař pro dospělé
Nemocniční 5, Uničov

ul. č.d. 194, Medlov

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pan doktor velmi pečlivý a výborný diagnostik. Sestřička ochotná ,hodná a přívětivá . Nikdy jsem neměla žádný problém jak s panem doktorem ,tak se sestrou. Vždy pomohli a poradili .

Porušuje zákon,když odmítá registraci pacienta kvůli tomu,že dotyčný od něho před sedmi lety odešel.A zdravotní sestra to řeší před jiným pacientem.

Arogance ze strany sestry, tak pana Vymětala mi značně zkomplikovala život. Neochota, navíc řešení problému před ostatními pacienty. Takže hodnocení podprůměrné. Mám štěstí, že jsou i jiní lékaři, daleko ochotnější se kterými mohu komunikovat za dveřmi ordinace, nikoliv na sesterně s otevřenými dveřmi do čekárny. Ne už nikdy, absolutně nedoporučuji.

Pan doktor je velice pečlivý a hodný, ale sestra velice nepříjemná na pacienty tedy jak na které. Pana doktora doporučuji sestru ani náhodou,protože je arogantní a náladová...

Velmi zodpovědný a svědomitý přístup k pacientovi. Podrobně se vyptá a pak přesně diagnostikuje. Jsem velmi spokojen. Sestra nezatěžuji lékaře věcmi, které může vyřídit sama. Dobrý tým.

Pan doktor vždy pečlivě vysvětlí, o co se jedná, na rozdíl od mnohých jiných obvodních lékařů neprovádí hodnocení od stolu. Léky předepisuje vždy po pečlivém vyšetření.

Vždy vstřícný,vysvětlí užívání léků,poradí v dietě,odešle mě v labor.vyšetření a léčí mě dle výsledků vyšetření z laboratoře,pokud jsou špatné,dá mi jiné léky a pozve mě k další kontrole.Ordinační dobu dodržuje,minimum dovolené na rozdíl od ostatních

Mohu doporučit.

Je to nejlepší lékař !! doporučuji

X

Nedoporučuji. Velice nepříjemná arogantní sestra, která ordinuje léky. Na zánět močáku doporučuje čaj, s několikaměsíčními průjmy není schopný udělat výtěr, ani odběry krve. Pokud je v anamnéze psycholog, automaticky předepisuje antidepresiva, místo aby provedl vyšetření, zda se opravdu jedná o psychický problém. Heslo: "pomoz si sám"