Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

Chtěla bych reagovat na článek o přístupu lékařů a sester v předešlém článku. Všechno co paní napsala je pravda. Bohužel se nám stalo to samé. Těšili jsme se jak babi stráví pár chvil v kruhu těch co ji mají rádi. Babi byla po totální endoprotéze na LDN pouze na rozchození (po poradě s ortopedy). Ti dotyční na LDN brali pouze to rozchození. Kašel, chřipka to je nezajímalo. Babi kašlala měsíc a nevím jestli pán primář dal fonendoskop do uší, nebo jej nosil jen kolem krku jako ozdobu. Odběry- sedimentace, CRP nepřicházelo v úvahu. Dali nám babi v takovém stavu, že jsme druhý den volali RZP. Diagnoza byla oboustranný těžký zápal plic s celkovým selháváním. Babi 4. den zemřela na interně v Náchodě. Závěr: Sama jsem pár let zdravotní sestra a spoléhala jsem na lékaře a sestry. Bohužel jsem se spletla a mrzí mě to. Starý člověk je starý člověk. Sloužím zdraví lidu a to na LDN v Jaroměři neznají.