Školní 1, Hlučín
Odborný lékař ortodoncie (mapa)

Umístění: Odborný lékař ortodoncie Horní zuby byly nepatrně zahrnuté dovnitř a tlačily na spodní zuby, takže špatný zkus.

Pan doktor i sestra velmi milí. Návštěvy rychlé a všechno dobře vysvetlené. Cenově se pohybují níže než v Ostravě, což si myslím že to pro lidi, kteří chtějí rovnátka spíše z estetickeho než nezbytného hlediska, velké plus :)

Doktor je velice příjemný a léčí velice rychle s dobrým výsledkem (jde vidět, že se koukne a hned vidí dopředu co se s čím bude dít a jaký bude konečný výsledek). Sestra je na pohled nepříjemná jako by tam byla za trest, ale pokud se s ní člověk začne bavit o něčem důležitém je ochotná a milá (a pokud vím, léčí doktor a né sestra aby se hodnotila ona). Chodím tam cca 2 roky přešla jsem od jiného lékaře, který stál za nic. Pan Micek mi opravil zuby ihned a teď už jen čekám na leden kdy mi sundá rovnátka. A pokud se zuby někomu křiví po sundání tak je to také hlavně po tom, co nenosí sundávací rovnátka, které dostane každý po sundání fixačních. Takže záleží na lidech jak jsou poté k zubům zodpovědní ;) Já jsem nad míru spokojená a doporučuji ho dál ostatním.

Doktor i sestra nepříjemná, 8letá léčba byla k ničemu. Doktor měl paranoidní představu, že dolní čelist předsouvám dopředu, abych ho naštvala. Každá návštěva byla traumatická. Obrušuje zuby, nevím jestli to viděl v dokumentu o kovářích, ale zuby vypadají hodně divně. Nedoporučuji.

Chodila jsem k panu doktorovi 10 let, sestra věčně nepříjemná a léčba byla nanic, zuby se znova začaly křivit po dvou letech od sundání fixních rovnátek a k tomu začala bolest čelistního kloubu díky posunu zubů. Nedoporučuji

Pan doktor je na mého syna, pacienta, velice příjemný a milý. Snaží se i vtipkovat, což děti ocení, když chudáci musí na ortodoncii.

Zuby neustále brousí a a obrušuje... nejhorší je když začne vybrušovat lepidlo po rovnátkách,...sbohem zuby. Ale rozhodně příjemnější, než ta jeho věčně naštvaná a oči převracející sestra. Ta tam chodí asi za trest. Dnes už chápu, proč se tam na ortodoncii dostanete hned a jinde jsou čekačky nejméně 2 měsíce předem.

Klidný a příjemný lékař, milá sestra, léčba profesionální bez zbytečných průtahů, efekt byl brzy vidět. Maximální spokojenost