Zdeněk Micek, ortodontista Hlučín

MUDr. Zdeněk Micek

Uložit

Ortodontista Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Školní 1, Hlučín
Odborný lékař ortodoncie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Odborný lékař ortodoncie Jiný

Spokojený, odborný přístup, vše vysvětlí. Možná používá obyčejné metody, ale cenově je pro normální lidi, né jak jiné moderní ordinace a jejich super moderní ceny. Kde se člověk musí zadlužit, aby opravil dceře zuby. Sestřenka taky k němu chodili s dětmi a spokojeni. Za nás spokojenost.


K
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař ortodoncie Horní zuby byly nepatrně zahrnuté dovnitř a tlačily na spodní zuby, takže špatný zkus.

Pan doktor i sestra velmi milí. Návštěvy rychlé a všechno dobře vysvetlené. Cenově se pohybují níže než v Ostravě, což si myslím že to pro lidi, kteří chtějí rovnátka spíše z estetickeho než nezbytného hlediska, velké plus :)


Z
Ověřeny pacient

Doktor je velice příjemný a léčí velice rychle s dobrým výsledkem (jde vidět, že se koukne a hned vidí dopředu co se s čím bude dít a jaký bude konečný výsledek). Sestra je na pohled nepříjemná jako by tam byla za trest, ale pokud se s ní člověk začne bavit o něčem důležitém je ochotná a milá (a pokud vím, léčí doktor a né sestra aby se hodnotila ona). Chodím tam cca 2 roky přešla jsem od jiného lékaře, který stál za nic. Pan Micek mi opravil zuby ihned a teď už jen čekám na leden kdy mi sundá rovnátka. A pokud se zuby někomu křiví po sundání tak je to také hlavně po tom, co nenosí sundávací rovnátka, které dostane každý po sundání fixačních. Takže záleží na lidech jak jsou poté k zubům zodpovědní ;) Já jsem nad míru spokojená a doporučuji ho dál ostatním.


E
Ověřeny pacient

Doktor i sestra nepříjemná, 8letá léčba byla k ničemu. Doktor měl paranoidní představu, že dolní čelist předsouvám dopředu, abych ho naštvala. Každá návštěva byla traumatická. Obrušuje zuby, nevím jestli to viděl v dokumentu o kovářích, ale zuby vypadají hodně divně. Nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřeny pacient

Chodila jsem k panu doktorovi 10 let, sestra věčně nepříjemná a léčba byla nanic, zuby se znova začaly křivit po dvou letech od sundání fixních rovnátek a k tomu začala bolest čelistního kloubu díky posunu zubů. Nedoporučuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pan doktor je na mého syna, pacienta, velice příjemný a milý. Snaží se i vtipkovat, což děti ocení, když chudáci musí na ortodoncii.


Zuby neustále brousí a a obrušuje... nejhorší je když začne vybrušovat lepidlo po rovnátkách,...sbohem zuby. Ale rozhodně příjemnější, než ta jeho věčně naštvaná a oči převracející sestra. Ta tam chodí asi za trest. Dnes už chápu, proč se tam na ortodoncii dostanete hned a jinde jsou čekačky nejméně 2 měsíce předem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Klidný a příjemný lékař, milá sestra, léčba profesionální bez zbytečných průtahů, efekt byl brzy vidět. Maximální spokojenost


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti