Zdeněk Mazal, oční lékař Mladá Boleslav

MUDr. Zdeněk Mazal

Oční lékař Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

V. Klementa 147, Mladá Boleslav
Oblastní nemocnice Mladá Boleslav,a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
4 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

• Děkuji panu primáři Mazalovi za výborně odvedenou práci, profesionální a zároveň lidský přístup. Byl mi odstraněn šedý zákal z obou oči s odstupem 1 měsíce -Operace proběhla bez komplikací, stejně tak i následná rekonvalescence . Děkuji pane primáři. Havlíčková Renata
Z l a t é ruce


Opravdový mistr svého oboru. Děkuji pane primáři.


Z

Maminka u něj byla na vyšetření kvůli poruchám vidění. Sice díky přístroji OCT diagnostikoval správně mokrou formu degenerativních změn makuly, ale nanvrhl žádnou léčbu. (vzhledem k tomu, že průměrná progrese této nemoci způsobuje faktické oslepnutí za 1 rok, tak každý týden o který je odkládána léčba, znamená zhoršené vidění).
Představili jsme mu prostředek AVASTIN, kterým je možno progresi výrazně zpomalit nebo na dobu několika měsíců dokonce zastavit, ale on se k němu postavil negativně.
Kvůli prudce zhoršenému vidění v dalších 2 měsících jsme matku objednali v ústavu Lexum na nové vyšetření a návrh léčby. Kontrola zjistila měřitelné zhoršení, které odpovídalo i subjektivním vjemům.
Navržená léčba AVASTINem byla ze strany matky přijata a lékař na klinice Lexum řekl, že aplikace musí vbýt provedena co nejdříve, protože včera bylo pozdě. Nyní tedy čekáme na posouzení účinků po aplikaci.
Proč NEDOPORUČUJI MUDr. Mazala jako lékaře? Na lékařem kontrolované oslepnutí není potřeba vysokoškolský diplom. Popis stavu po snímkování na OCT zvládne jakýkoliv zaškolený laborant. Od lékaře se očekává nalezení způsobu, jak pacientovi pomoci. (I v případě nemocí, kde existuje pouze několik málo moderních metod.) Dále se od lékaře očekává celoživotní sebevzdělání. AVASTIN není jediný prostředek nebo postup na léčbu mokré formy degenerativních změn makuly. Existuje několik dalších postupů.
Není přípustné nepředložit pacientovi žádnou variantu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti