Kardiologická ordinace
nám. Republiky 27, Plzeň

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Výborný lékař a sympaťák, věnoval se mi a na všechny mé dotazy odpověděl a vše mi vysvětlil. Příjemný pan doktor. Doporučuji
Anna N.

Zásadně NEDOPORUČUJI. Tento lékař se už do 21. století nehodí. Zastaralé léčebné praktiky (nejde s dobou) plus diktování sestřičce klidně i přes celou místnost, měl jsem pocit jako někde na vyšetřovně STB.

Na rozdíl od jiných je tento kardiolog velice vstřícný, profesionální a má znalosti. Samozřejmě má i své chyby, ale kdo ne. Opravdu výborný lékař.

Dobry lekar, lidsky pristup, jen je to u nej trochu fofr :)

Velmi dobrý přístup k pacientovi,vše trpělivě dopodrobna vysvětlí,skvělý odborník,mohu jen doporučit.

C

Velice ochotný a přijemný ve vystupování a jednání s pacientem, vše vysvětlí, a co je hlavní dovede uklidnit

Jsem u něj registrovám pomalu dvacet leta myslím si,že bych lepšího v republice nenašel.

Lékař, který vám vše v klidu, ale pravdivě vysvětlí. Velmi pozitivní a slušný přístup k pacientovi. Nikdy nemáte pocit, že by pospíchal. Vyšetřuje důkladně.

dobry lekar ale i clovek vzdy dokaze pomoci ale i zdrave poradit

velmi dobrý kardiolog