Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Naslouchá dospělým, mladým lidem i těm nejmenším. A následně mění jejich mysl, tělo a emoce. Změna je vlastně ten hlavní důvod, proč ho lidé navštěvuj...

• Deprese
  • Vztahová krize
  • Emoční poruchy

• hypnoterapie
  • klinická psychologie
  • psychiatrie
Zobrazit více

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

psycholog a psychoterapeut, mentální kouč

Umístění: psycholog a psychoterapeut, mentální kouč psychoterapie

Pana Dr. Krpouna jsem kontaktovala z důvodu silnych úzkostí po těžké nemoci. Potřebovala jsem pomoc. Na terapie jsem chodila zhruba 2 měsíce. Pan doktor je velmi empatický, příjemný a ochotný. Kdybych se měla rozhodnout znovu, opět bych se na p. Krpouna obrátila. Pokud jde o cenu, byla jsem ochotná částku obětovat. Tato investice se mi velmi vyplatila a ničeho nelituji. Tímto bych ráda za všechny sezení chtěla poděkovat.. :)

Umístění: psycholog a psychoterapeut, mentální kouč individuální psychoterapie

První psycholog, co mému synovy pomohl s psychickým kašlem. Je to celkem nedávno, co jsme u Vás skončili terapii našeho Aldy. U odborníků na svém místě je jedno, jaká je jejich cena. Dopředu jsme ji znali a ničeho nelitujem.
Moc Vám pane doktore děkujem. Renča a malý Aleš

Umístění: psycholog a psychoterapeut, mentální kouč psychologické poradenství

Oceňuji naprosto profesionální a přátelský přístup tohoto psychoterapeuta. Každá návštěva byla velmi přínosná. Nejzajímavější pro mě bylo zjištění, že můj problém má příčinu úplně v něčem jiném, než jsem předpokládala. Určitě se vyplatí návštěva i z preventivních důvodů, než se problém plně vyvine.

Umístění: psycholog a psychoterapeut, mentální kouč psychologické poradenství

Veřejně není uvedena hodinová sazba, když jsem se na ni několikrát ptal odpověď jsem nedostal. Sazbu jsme se dozvěděl na konci hodinového sezení kdy mi bylo naúčtováno 2,5 násobek ceny, kterou aktuálně platím v Brně. Kdybych znal tyto podmínky dopředu, schůzky se nezúčastním a vyhnu se nepříjemné zkušenosti.

Umístění: psycholog a psychoterapeut, mentální kouč psychologické poradenství

Profesionální přístup, pan doktor klidný, vše poctivě vysvětlí.
Neměla jsem žádné příliš vážné problémy. Jen sem tam migréna, bolesti zad a celková únava, která mi vždycky nabourala celý několikadenní harmonogram. V podstatě mi pan doktor řekl to, co už mi říkali i jiní, ale za to velmi podrobně a srozumitelným způsobem, díky kterému jsem to konečně dokázala pochopit. Co je ale asi nejdůležitější, že mi byl narozdíl od všech jiných doktorů schopný podrobně popsat a navrhnout postup terapie, způsob řešení a změnu stylu mého života. Tak, aby to bylo v mých silách, a zároveň to stále bylo účinné a reálné. Pan doktor mi vůbec necpal, že tam musím přijít znova, naopak, dal mi jasně najevo, že je to na mém rozhodnutí a vůbec nemusím pokračovat. Za to má u mě také nejedno plus. Takže za mě velká spokojenost.
Za všechno, co jste pro mě pane doktore udělal, se ráda veřejně podepíšu. A všem doporučuju, aby se sebou i po letech trápení konečně začali něco dělat. Stojí to za to.

Julie Kovářová z Třebíče

Umístění: psycholog a psychoterapeut, mentální kouč individuální psychoterapie

Na pana Krpouna jsem narazila úplnou náhodou. Už x let řeším bolesti žaludku, nevolnosti, problémy se spaním atd. Přestože jím docela zdravě a pravidelně cvičím, byla to hrůza. Běžní lékaři, stejně jako spousta různých léků, byla úplně k ničemu. Měla jsem štěstí na skvělého a citlivého psychologa a psychoterapeuta, pana Krpouna, který mě v mé zoufalosti vzal místo přestávky na oběd.
První návštěva pro mě byla hodně příjemná. Od první návštěvy to není úplně dlouhá doba, ale neuvěřitelně se mně usnadnil život, o psychické stránce ani nemluvě, a dokonce i lépe rozumím důvodům mých problémů. Každému, kdo si už neví rady u normálních doktorů, kteří nejsou milion let schopni pomoct, můžu Krpouna jen DOPORUČIT. Není se čeho bát, je prostě skvělý. Tímhle moc děkuju zlatým „rukou“ pana doktora.
Plačková Denisa
Plačková Denisa

Umístění: psycholog a psychoterapeut, mentální kouč psychologické konzultace

Ráda bych touto cestou moc poděkovala panu Krpounovi, kterého jsem navštívila po doporučení. Měla jsem problém s úzkostmi a vztah s bývalým manželem byl trvale velmi špatný. Celé to trvalo více než rok. Pan Krpoun se mi opravdu věnoval maximálně, aby zjistil příčinu a souvislosti mé situace. Hned po první nebo druhé terapii jsem cítila zlepšení a pak, asi po měsíci terapie, jako když utne. Vnímám to jako zázrak, protože jsem u něj byla před rokem na podzim a dodnes (prosinec) mám klid. Vřele všem doporučuji. S takovým nejen profesionálním, ale i lidským přístupem, se setkáte opravdu málokde.

Umístění: psycholog a psychoterapeut, mentální kouč individuální psychoterapie

Mohu jen a jen doporučit. :)
Pan Krpoun se opravdu snaží člověku pomoct a má zájem o jeho zdraví. Jeho klíč k pomoci spočívá v řešení příčin a neuvěřitelně pravdivém náhledu do osobnosti pacienta.
Již po prvních pár návštěvách cítím značné zlepšení a moje trápení není tak silné. Konečně se začínám cítit spokojeně.
Moc si vážím jeho péče.

Umístění: psycholog a psychoterapeut, mentální kouč psychologické poradenství

O panu Krpounovi jsem slyšela samou chválu, což se potvrdilo. Nemyslím si, že je jediný, kdo by mi dokázal pomoct, ale byl asi jediný, kdo mi srozumitelně a opravdu lidsky dokázal vysvětlit, co se mně děje a co s tím můžu udělat. Je neuvěřitelně hodnej a empatickej. A velkej pan odborník.

• Deprese
  • Vztahová krize