Ortopedická ordinace
Dukelská 160/I, Třeboň

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Perfektí lékař, odborník a člověk!!!!!!

Nejlepší odborník i člověk.

šikula!!!!

Má dcera po mě zdědila oboustrannou luxaci kyčlí.Já jsem samá jizva,kdežto dcera je dnes zdravá a velikánskou zásluhu má na tom tento vynikající lékař!!!Děkuji!!!

O panu doktorovi mohu psát jen v superlativech. Znám ho již 24 let, kdy začal pečovat o mou nejstarší dceru, která se narodila s luxací kyčle. Později jsme se na něj obrátili se stejným problémem v případě naší druhé dcery. Do třetice všeho dobrého i zlého jsem se jeho pacientkou stala i já. Poprosila jsem ho o pomoc v době, kdy jsem měla artrózu kyčle 3. stupně, posléze mi úspěšně provedl i jeho totální endoprotézu. Ze své vlastní zkušenosti mohu říci, že má krásný vztah k dětem, nechybí mu ta potřebná špetka humoru, která odstraní i tu sebemenší obavu, či strach z bílého pláště. Přestože se zde jedná o hodnocení lékařů, nedá mi to , abych se zde nezmínila o jeho usměvavé sestřičce z ambulance, kterou každý zná jako sestřičku Moniku. Skvěle doplňuje tento tandem.....

TAKŽE- PANE DOKTORE, JSTE PRO NÁS TEN NEJLEPŠÍ ZE VŠECH!!!!!!!!!!! :O))

Špičkový odborník, výborný člověk

Prijemny jako clovek, dobry odbornik.