Sam. ord. lékaře spec. - kožní
Boženy Němcové 738, Náchod

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Dobrý den pane doktore, email nemáte tak alespoň takto: nemohu souhlasit s Vaším řešením léčení boreliozy, národní směrnice a všeobecné povědomí lékařů je špatná cesta. Zkuste prosím nahlédnout na borelioza.cz nejlépe http://www.borelioza.cz/download/?filename=lymska_borelioza_komplexni_pohled.pdf, kde najdete nejnovější poznatky o léčbě. Pro ostatní: lékaři v ČR u boreliozy dělají zpravidla zásadní chybu, že předepisují antibiotika ve slabých dávkách a na krátkou dobu! Zatímco vy jste nebyl ochoten s pacientem diskutovat, můj praktický lékař si vyžádal podklady, večer je nastudoval a ráno pozměnil medikaci a poděkoval mi za rozšíření obzorů, s upozorněním, jaké negativní dopady může mít vyšší dávka antibiotik atd. Hodnocení velmi slabý nedávám jen proto, že jste mi předepsal účinnou látku z oblasti doporučených.

Pan doktor je nejlepší!!!!
Je milý a ví si rady narozdíl od ostatních mastičkářů.

Velice sympaticky a ochotny doktor, dokaze vse dobre vysvetlit, jeho lecba na me vyborne zabrala...

Tohoto lékaře hodnotím velice kladně, dva měsíce jsem se léčila s ošklivou vyrážkou na obličeji u dvou jiných lékařů, bez výsledků. Zašla jsem už ze zoufalosti k Dr. Kadečkovi, po jeho léčbě byla vyrážka za týden pryč! Chválím!

Výborná komunikace, optimistický. Dodá sílu překonat nemoc. Všechny lpředepsané léky byly účinné.

Pan doktor je velmi příjemný,ochotný a odborník na svém místě.Vřele doporučuji.

Velmi příjemný a ochotný doktor. Doporučuji

Dobry odbornik,vzdy prijemny