Odborný lékař chirurgie
Školská 17, Zábřeh

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Odborný lékař chirurgie Jiný

Dcera si rozrazila čelo, pan doktor provedl krásné jemné stehy, rychle se hojilo jizva pěkně mizí. Ošetření bez slziček. Doktor super, sestřičky super. Jediná škoda je, že v okolí není podobná pohotovost.

Umístění: Odborný lékař chirurgie Jiný

Byla jsem tedy u pani doktorky, ale tak mila a fakt lekarka na pravem miste. A to nemluvim o sestricce, ktera mela zlate ruce, stale usmev na tvari a obe mi neskutecne pomohly. Kdyz srovnam Sumperk, kde jsem byla predtim, tak ten jim nesaha ani po kotniky. Tam uz nikdy vice.

Umístění: Odborný lékař chirurgie Jiný

Nezkontroloval synovi prst, ani se na něj nepodival. Neochotny, hruby, bez jakekoli empatie. Asi špatný den, ovsem pro meho syna strašný zazitek. Nikdy vic

Umístění: Odborný lékař chirurgie Jiný

Šikovný doktor, vždy mile a výstižně vysvětlí diagnózu a zároveň i svůj postup. Rozhodně bych doporučil návštěvu pana doktora, není se vskutku čeho bát.

Umístění: Odborný lékař chirurgie Zlomenina kosti nártu

Pečlivý, pozorný, příjemně profesně jistý lékař, sestřičky příjemné, s pochopením pro potíže pacienta, profesionální, schopné podat potřebné informace.

Znám pana Hrazdiru už z předchozího působiště, je to opravdu ten nej nej nej nejlepší jak lékař tak člověk. Ovšem paní doktorka,která se občas zjeví v jeho ordinaci je přesný opak pana Hrazdiry.

Lékař s citlivým přístupem, odborník na svém místě, naprostá spokojenost ještě umocněná tím nebetyčným rozdílem mezi panem doktorem a jeho kolegyní, která se v ordinaci taktéž objevuje. Ošetření už jen a jedině u pana doktora!!!

...

Výborný odborník, vždy mi pomohl. Příjemný a ochotný. Jednou jsem k němu šel a už nechodím k žádnému jinému. Opravdu doporučuji.

velmi ochotný a velmi dobrý chirurg