Školská 17, Zábřeh
Odborný lékař chirurgie

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Odborný lékař chirurgie Zlomenina kosti nártu

Pečlivý, pozorný, příjemně profesně jistý lékař, sestřičky příjemné, s pochopením pro potíže pacienta, profesionální, schopné podat potřebné informace.

Znám pana Hrazdiru už z předchozího působiště, je to opravdu ten nej nej nej nejlepší jak lékař tak člověk. Ovšem paní doktorka,která se občas zjeví v jeho ordinaci je přesný opak pana Hrazdiry.

Lékař s citlivým přístupem, odborník na svém místě, naprostá spokojenost ještě umocněná tím nebetyčným rozdílem mezi panem doktorem a jeho kolegyní, která se v ordinaci taktéž objevuje. Ošetření už jen a jedině u pana doktora!!!

...

Výborný odborník, vždy mi pomohl. Příjemný a ochotný. Jednou jsem k němu šel a už nechodím k žádnému jinému. Opravdu doporučuji.

velmi ochotný a velmi dobrý chirurg

Vždy jsme u měj byli spokojeni.Příjemný a odborník!

Velmi profesionální, citlivý a lidský přístup k pacientům. I obě sestřičky z jeho ordinace jsou velmi příjemné. Všem patří dík.

Paradní lékař, odborník ve všech směrech

Prvotřídní odborník, příjemný, vstřícný. Navštěvujeme jej celá rodina a také všem můžu pana doktora Hrazdíru vřele doporučit. Také bych ráda dodala, že i sestřičky, které s panem doktorem pracují jsou moc fajn. Celkově vzato = tento pan doktor a celé toto pracoviště nemá konkurenci.