Olomoucká 86, Opava
Slezská nemocnice v Opavě, p.o., LDN (mapa)

Nákladní 33, Opava
Odborný lékař plicní (mapa)

MUDr. Heralt i jeho maminka jsou velice příjemní, vzdělaní lékaři. Vynikající ve svém oboru. Ochotní a vstřícní. Sestřičky jsou taktéž velice vstřícné, ochotné a milé. Děkuji Vám. Iveta

NEJEN PEN DOKTOR,ALE CELÁ RODINA ODVÁDÍ VYSOCE PROFESIONÁLNÍ PRÁCI PROLOŽENOU CITLIVÝM PŘÍSTUPEM K JEDNOTLIVÝM PACIENTŮM,PATŘÍ JIM MŮJ VELIKÝ DÍK,HLUBOCE SI VÁŽÍM CELÉ RODINY A PŘEJI JIM PEVNÉ ZDRAVÍ SPOKOJENOST A MNOHO DALŠÍCH ÚSPĚCHŮ V JEJICH NEJEN V PRÁCI ALE TÉŽ V OSOBNÍM ŽIVOTĚ DĚKUJI JIM TOUTO CESTOU.DÍKY ZA TO,ŽE JSTE MI PRODLOUŽILI ŽIVOT SVOU PEČLIVOSTÍ ŠTILEC VÁCLAV

Můj názor je,že mudr.Heraltoví jsou plícní specialisté na svém místě,zodpovědní,spolehliví,svou práci berou pečlivě a profesionálně,řádně vyšetří,poradí,vysvětlí,na každou otázku rádi odpoví,pomohou.Se svou nemocí mám pravidelné prohlídky a mohu podotknout,že vždy jsem byla naprosto spokojena s přístupem mudr.Heraltové i mudr.Heralta-moc jim za vše děkuji,přeji jim pevného zdraví a všem kdo budou potřebovat mohu tuto plícní ambulanci vřele doporučit

Prostě mudr.Heraltoví jsou plícní lékaři ,jsou všichni,celá rodona1,děkujeme vám všem za pomoc všem pacientům.Doporučuji všem.

Pan doktor je super kapacita,je velmi lidskéj doktor.Vše vyslechne a super léčí.I celá jeho rodina jsou super kapacity přes plícní obor.Jeho synové jsou také velmi dobří doktoři velké kapacity a také jsou velmi lidští a cítí problémy pacientů a snaží se o jejich vyléčení a někdy je tam i velkéj boj pacienta o život.Když se to dá ještě zachránit tak v bojí proti nemoci a pacienta zachrání.Mockrát děkujeme i za záchranu mé mamky.Bylo už to vícekrát.

Panu doktoru jsem řekl co mi je a nějaké souvislosti s tím kdy se to zhorší a on mi jako první doktor po několika měsících návštěv jiných doktorů řekl, že již o tom četl, a že jsem první, který mu toto popisuje.
Poslal mě na CT, poté mi ukázal snímky a vše vysvětlil...
Později to chytlo rychlý spád...
Vlastně mi tímhle zachránil život za což mu mooc děkuji :-)

dobry lekar.

Pan doktor je velmy výborný odborník lékař. Je velmy příjemný spolehlivý pomůže všem v nemoci je velmy zodpovědný.Strašně lidský lékař je prostě nejlepšíííííííííí.::!!!??Mně pomohl jedíně on v mé nemoci ,jiní lékaři nepochopí ,že každý člověk nesnáší kortizony a pán doktor říká to pravda ,že káždý to nesnáší a dal mně léky jiné.Moc mu děkuji a přeji mu hodně zdravíčka taky ho potřebuje.Jsem ráda, že jsem jej poznala.Super jen tak dále pane doktore.Doporučuji všem je 11111111111.Kavanová

Zodpovědný,pečlivý,spolehlivý