Znojmo
Rosseveltova 18, Znojmo

Umístění: Znojmo Jiný

Pan doktor nebyl schopný zjistit po x měsících kontrol a zjišťování, proč nemůžeme mít s manželem dítě. Chtěl mě poslat na další " profuk " vejcovodů, neustále mi předepisoval nějaké hormony a když jsem se jednoho dne naštvala, protože to trvalo už dlouho a našla si nového doktora, tak ten nový doktor hned první kontrolu zjistil, že mám endometriózu a nejsem prakticky schopná mít dítě přirozenou cestou. A to jsem u pana doktora Kaššaie byla den před tím a na nic nepřišel. Takže jsem zahodila skoro dva roky, kdy jsem do sebe cpala něco, co mi bylo prd platný, vyhodila hromadu peněz a kdybych si sama neřekla, že je to divný, tak by mě krmil léky ještě x let se slovy, že to jednou půjde. To nebudu ani mluvit o tom, že mi tvrdil kdy mám ovulaci v dny, kdy vlastně podle jiného lékaře ovulace už dávno proběhla. Pan doktor je sice velmi milý, ale jinak naprosto nepoužitelný.
Plus když trefíte směnu s jednou velmi nepříjemnou sestřičkou, tak máte celý den zkažený. Jsem ráda, že jsem už jinde

Nebyla jsem s přístupem pana doktora moc spokojená. Brala jsem vysokohormonální antikoncepci, ke které jsem musela každý den mít i prášek proti nevolnostem (až po čase jsem si to spojila s velkou únavou, která mě otravovala). Když to slyšela nová gynekoložka, nechápala, proč mi to doktor opakovaně nechával napsat. Někdy jsem si při návštěvě připadala odbytá. Mojí mamince neustále hrozí hysteroktomií, přitom zatím vyzkoušel jen jednu jinou metodu pro řešení jejího problému.

S objednáním problém nebývá, vcelku rychlé termíny... V ordinaci ve Znojmě je jedna velice nepříjemná sestřička, ostatní jsou milé. Pan doktor je příjemný člověk, ale moje neustále gyn. problémy komentoval slovy "to je normální, dáme na to mastičku, čípky atd." Po změně doktora jsem se dozvěděla jiné skutečnosti.

Výborný lékař ,pečlivá prohlídka příjemné chování tak jak by to mělo být všude

prostě super jsou tam všichni...

pan gynekolog kašaii..je velmi pečlivy,sympaticky,a navíc ohledoplny...k maminkám,,velmi mily,dělá svou frofesi velmi vykonně..mohu jen doporučit,já sním za celé těhotenství,co jsem jeho ordinaci navštěvovala....neměla jedinny problém...

velmi dobrý

Opravdu dobrý doktor přijde do ordinace i třeba v neděly večer.Děkuji IvaI

Co dodat, jak jsem tak pročítala komentáře....myslím, že není co dodat a vše kladné již bylo uvedeno....:)))taky jsem velice spokojena....a doufám, že to tak i zůstane...:))

Krásná ordinace, příjemné sestřičky a pan doktor nejen přitažlivý muž ale také odborník se zájmem každé ženě pomoci co nejlépe.