Zbyněk Zajíc, urolog Lipník nad Bečvou

MUDr. Zbyněk Zajíc

Urolog

Jezerská 506, Lipník nad Bečvou
Odborný lékař urologie

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

pan doktor je určitě odborník a za léta praxe si osvojil svůj způsob komunikace, který nemusí někomu lichotit. ovšem za jeho až sarkastickým projevem cítím hluboký zájem o pacientův stav a také jakousi obranu před každodenní rutinou.

V r.1994 kdy byl MUDr Zbyněk Zajíc primářem urologie přerovské nemocnice mi byl zjištěn onkologický nález prostaty. Díky jeho odbornému a lidskému přístupu a pak i následné péči urologie FN Olomouc tato nemoc již pominula a nyní jsem pod stálou pravidelnou kontrolou. I po 10 létech když jsem byl v nemocnici v Hranicích návštívit mého známeho, mne MUDr Zajíc poznal a zajímal se jak se tento můj zdravotní problém vyvíjel. Jemu děkuji za psychickou podporu která mi taky pomohla nemoc překonat. Pamatuji si dodnes i jeho slova: " Pokud to psychicky vzdáte, oslabíte tím i boj vašeho těla s touto nemoci". Věřil jsem mu a vyplatilo se to. Děkuji pane doktore.

Vřele tohoto lékaře doporučuji. V r.1994 kdy tento lékař byl primářem urologického oddělení přerovské nemocnice mi byl zjištěn onkologický nález prostaty. Nikdy nezapomenu na jeho profesionální lidský přístup který mi díky jeho a také pak následné péči urologického oddělení ve FN Olomouc umožnil tuto nemoc hlavně psychicky překonat. I po 10 létech kdy jsem se s ním setkal náhodou v nemocnici v Hranicích při návštěvě známeho pacienta si na mne pamatoval a zajímal se jak se můj případ dále vyvíjel a byl-li odborně publikován. Opravdu vzácny lékař.

Skvělý odborník na svém místě. Ochotný, lidský a racionální. Všem DOPORUČUJI.

znám jej již dlouho,jsem jeho obdivovatelka ,je dost dobrý JZ