Fyzioterapie

O nás

Lidské tělo je neuvěřitelný zázrak Matky Přírody, ve kterém každá buňka spolupracuje ve prospěch celku. Funguje jako dokonalý živý stroj, pokud je energie vycházející z naší mysli spolupracující. Nespolupracující myšlenky prostřednictvím své energie ale tento živý stroj rozlaďují a poškozují. Naše tělo, pravdivým jazykem v podobě neideálního dechu a svalového napětí, bolestmi či různými nemocemi, volá po změně.

Ve SPINEZIO se specializujeme na ambulantní fyzioterapii dětí, dospělých a aktivních lidí včetně sportovců. Lidé nás nejčastěji vyhledávají pro pomoc od bolesti zad, různých svalů a kloubů v těle (včetně poúrazových a pooperačních stavů). A dále pro konzultování správného vývoje dětí již od 6. týdne života.

Naše filozofie a styl péče jsou založeny na vysoce odborném a lidském přístupu. Vnímáme, že tělo nejsou jenom svaly a kosti, ale jeho funkčnost zásadně souvisí s našimi životními prožitky.

Ze zkušenosti víme, že na efektivní pomoc potřebujeme dostatek času, který si na klienty vyhrazujeme. Zároveň vidíme, že cílená společná aktivní spolupráce fyzioterapeuta s pacientem pomůže o mnoho více než přiložení elektrod či magnetů. Úlevou od bolestí člověk znovu nalézá radost z pohybu a chuť do života.
Přečtěte si více

Služby