Služby

V Jámě 8, Praha 110 00
Psycholog Mgr. Jitka Herzánová - prosíme se objednávat přes kalendář Equita Therapy logo
Zobrazit více

Specialisté

Názory o lékařích (13)

Mgr. Jitka Herzánová psychoterapie

Nelituji ani jedné koruny z ceny za terapii. Paní Herzánová je člověk na svém místě s lidským přístupem a velkou dávkou empatie. Mohu jen doporučit všemi 20 prsty :)

Mgr. Jitka Herzánová psychoterapie

Pani doktorka mi moc pomohla, dokazala me postrčit na ceste k vyřešení mych problemu, ktere narostly do obrich rozmeru Dekuji moc

Mgr. Jitka Herzánová psychoterapie

Paní magistra Herzánová je velice milá a příjemná. Během terapie děláme i cvičení, která jsou velmi užitečná. Vždy od paní magistry odcházím s lehkou hlavou a pocitem, že bude lépe. Určitě mohu její terapie doporučit!

Mgr. Jitka Herzánová psychoterapie

S paní doktorkou jsem byla moc spokojená. Pomohla mi v nejtěžších obtížích.
    Doporučuji. Je to výborná žena.

Mgr. Jitka Herzánová

U paní Herzánové nacházím už půl roku pravidelně bezpečné místo, kde na sobě mohu pracovat a řešit problémy, které mě trápí. Na sezení se vždy těším a odcházím se spoustou podnětů k přemýšlení a lepší náladou. Za tu relativně krátkou dobu jsme udělaly kus práce. :-)

Mgr. Jitka Herzánová

Konzultace u pani Herzanove byla velmi prijemna. Uz po prvnim sezeni jsem citila ulevu. Pani Herzanova mi vse vysvetlila, navrhla postup reseni problemu, velmi se snazila, abych se citila dobre a klidne. Dokazala mi dat nove nahledy na problematiku, se kterou jsem ji navstivila. Tesim se na dalsi setkani.

Mgr. Jitka Herzánová psychoterapie

K paní psychoterapeutce docházím 10. měsíců, postupně a účinně odstraňujeme moje problémy, které se nastřádali za posledních 11 let. Paní Herzánová je úžasný člověk na svém místě. Vřele doporučuji!!!

Mgr. Jitka Herzánová

Může se zdát, že dvě konzultace u psychologa jsou málo, ale vždy jsem odcházela od Mgr. Herzánové s pocitem, že se všechno zvládnu, že zase bude líp. Skvěle mě nasměrovala také doporučením knihy Probouzení tygra, inspirovala mě, jak ovládat svou mysl a vyhánět černé myšlenky z hlavy, jak zase v noci spát.
    Není jednoduché vyprávět o svých problémech někomu, koho vidíte poprvé v životě. Ale z přístupu paní Herzánové byl cítit opravdový zájem a pochopení. Mnohokrát Vám děkuji za pomoc a přeji i Vám, abyste v životě byla šťastná.
    Radka

Mgr. Jitka Herzánová

Jsem moc spokojená s psychoterapií Jitky Herzánové. Našla jsem u ní, to co jsem hledala - bezpečné a příjemné místo pro práci na sobě. Oceňuju její profesionální a zároveň lidský přístup. Svojí práci má moc ráda a na výsledku je to vidět :).

Mgr. Jitka Herzánová psychoterapie

Paní terapeutka Herzánová je úžasná dáma a žena na svém místě.Jsem moc ráda že zrovna na ni,jsem dostala doporučení.Je milá,klidná,vyrovnaná,dokáže naslouchat a v pravou chvíli říci hluboké,pravdivé,uklidňující moudro.Je to nádherná bytost,jsem za ni opravdu vděčná.Už věřím,že díky ní,budu zase jednou moc fungovat a stát na vlastních nohách.LŠ Praha