Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Poliklinika Náchod
Němcové 738, Náchod 547 01
Poliklinika Náchod logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (10)

MUDr. Antonín Špáta Jiný

Vybírala jsem před lety svého prvního gynekologa dle recenzí zde. Pamatuji si paní, která zde psala, že za panem doktorem dojíždí až z Hradce. Nedivím se. I když jsem většinu času v Praze, rozhodně neplánuji gynekologa měnit. Recenze se nemýlí, pan doktor je jistě člověk na svém místě, výborný lékař s milým přístupem k pacientkám.

MUDr. Antonín Špáta Jiný

Naprosto lidský a profesionální přístup, odborník , super jednání , trpělivost .... za mě 100 bodů ze 100!!! Jak se říka do třetice všeho dobrého - 2 předchozí mi opravdu nevyhovovali a pan doktor mi byl seslán z nebe !!!! Doporučuji !!!!

Mgr. Věra Kejdanová Jiný

Před lety jsem byla u paní Kejdanové se synem - cca 6.třída, stále jakoby odkašlával, bylo to dost nepříjemné, hlavně pro něho mezi dětmi, paní magistra zjistila příčinu (problém s učitelkou na výtvarku) a do 2 měsíců bylo postupně po problému.

Mgr. Věra Kejdanová Jiný

Paní magistra je svérázná a otevřená - chvilku dceři trvalo si zvyknout na její jednání, ale po pár sezeních si ji oblíbila a chodila k ní moc ráda. Umí jednat s dětmi, rodičům a hlavně dětem vše náležitě vysvětlí. Své práci rozumí, dceru naučila během jednoho roku písmena L, R, Ř. Chystám se k ní i s mladším synem, mohu ji jen doporučovat a chválit :-)

MUDr. Barbora Tesařová Reichertová Jiný

Moc doktory nemusím, ale tady je to vždy perfektní a s úsměvem , jak od paní MUDr. tak i příjemné sestřičky. Díky

MUDr. Vladimír Chvojka Jiný

Katastrofa. Babičku z ordinace téměř vyhodil, co tam dělá, přitom byla objednaná a ještě ji i objednali sanitku na dopravu do ordinace. Ve výsledcích jí řekli že má anémii, žádný lék ji nedal, jenJi nadával a vyčítal. Poprosila o vyplnění papírů do duchodaku. Na to že nemá čas. Babička dva dny plakala. Za mě katastrofa, vůbec ne neumí chovat a ještě ji ani nepředepíše potřebné léky!!!!

Mgr. Věra Kejdanová Jiný

Velmi milá a příjemná paní logopedka. Opravdu zkušená, ví co dělá a proč. Velice nám pomohla s řečí dcery. Je hodná na děti, bez problémů. Má opravdu lidský přístup. Dcera ji má ráda. Mohu jen doporučit, jinam už bych nešla.

MUDr. Vladimír Chvojka

Doktor má léčit a pan Chvojka přesně to dělá, navíc skvěle. Hodnotit ho tu za to že není herec, aby se falešně přetvářel a hrál někoho kým není je smutné. Sestřička také bezchybná.

MUDr. Vladimír Chvojka

Velice dobrý lékař s bohatými zkušenostmi. On i sestřička mi vždy vyjdou vstříc. Pro Náchoďáky a z okolí velice doporučuji.
    Tom Z.

MUDr. Marie Semeráková Nedoslýchavost otce

Diletantství, nic jiného si p. Semeráková nezaslouží. Přidělila mému otci (78 roků) před 3. Roky naslouchadlo. Stálo ho to 3.000,- + 4.000,-Kč od pojišťovny a nefungují ani po seřízení. Nepoužívá je a má velké problémy se sluchem. Zažil neochotu a laxní přístup. Prodala mu malé sluchadla, které svými hrubými prsty nezvládá ovládat. A sluchadla měla jen tovární nastavení. Baterie vydrží Teď už máme srovnání v HK. Zde jsme zažili velice rozdílný způsob. Prý tam chodí mnoho pacientů z Náchodska. Zažili jsme ochotu, profesionální přístup. Přívětivé chování. Do 14. dnů má za 6.000,-Kč naslouchadlo za ucho, s kterým slyší a které hravě ovládá. Baterie vydrží asi týden. Žádné vnucování drahých naslouchadel. tec prostě po 6 rocích opět slyší. A je spokojený.
    Luboš B. Č. Skalice