Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (10)

MUDr. Patrick Šatný Jiný

Pan doktor mě příjemně překvapil svým milým výstupem, s pacienty zachází s úctou. Pečlivě naslouchá a poradí. Rozhodně odborník ve svém oboru.Určitě doporučuji.

MUDr. Oldřich Sáblík Jiný

Proste nemam slov !Vynikající lékař !Jsme z Bulharska.Bílý jsme u p.Doktora 6 měšecu,ale to stačilo aby jsme si uvědomili,že je to lekař s hlavní ,,L".Dekujeme za odborností ,profesionalizm,člověčenství ! Hodně zdravičko a štěstí !

MUDr. Terezie Pecinová Jiný

Paní doktorka zneužívá situaci covidu a pokud nejste objednan dozvíte se velmi nepříjemným tónem že bere pouze objednané pacienty. Nemocné dítě ji vůbec nezajímá a ještě vám řekne že teď má objednané zdravé pacienty a vás odmítne úplně vzít a pošle v 11 hodin kdy má ordinační dobu na pohotovos s bolestí krku. Obě dvě děti jsem přihlásila již jinam a nikdy více, nová paní doktorka se práci nevyhýbá bere bez objednání a nezneuziva této situace ,prostě koná svoji lékařskou povinnost a pomáhá .

MUDr. Milada Trojáková Jiný

Nejlepší paní doktorka! Je ve svém oboru velice erudovaná. Vždy se snaží s maximální ochotou a citlivosti pomoci.

MUDr. Zdeňka Macháčková Jiný

Skvělé služby,bezvadná sestřička :-) Vysoká odbornost a velice příjemná komunikace s pacientem. Doporučuji !

MUDr. Milada Trojáková Jiný

Patřím k těm lidem co návštěvu zubaře mají jako poslední možnost když je zub bolí. Za paní doktorkou jsem vyrazil v neděli když měla pohotovost. Ze zubu který mně bolel jsem měl jen půlku a měl jsem obavy , že nepůjde vytáhnout. Zub a okolí mi umrtvila a zub po chvilce vytrhla. Bolest přestala a tímto bych chtěl paní doktorce a samozřejmě sestřičce ještě jednou moc poděkovat. Moc doporučuji.

MUDr. Miroslav Prudký Bolavá záda, krční páteř

Doporučuji a nemohu si stěžovat. Vše bere poctivě a už několik let "prokřupává" celou moji rodinu. Všichni spokojení.

MUDr. Miroslav Prudký Vracející se otok ruky po zranění u syna

opakovane pan doktor pomohl mému synovi po zranění na kole.. zatímco jiní lékaři ho odeslali vždy jen na RTG a následně nám doporučili klidový režim a nesmyslnou mast a i po několika týdnech byla ruka bolava a po námaze se vracely otoky, jsme navštívili pana doktora, který hledal příčinu otoků a bolesti a srovnal synovi hrudní pater i vyhozené zápěstí.. okamžitě po zákroku byl syn bez bolesti! Smekám hluboko před tímto panem doktorem a věřte, ze zkušenosti mám více - dokonce i ja dokážu diky panu doktorovi otočit krkem na obe strany????????!!! Doporučuji celým svým svědomím a už nikdy jinam nepůjdu!

MUDr. Patrick Šatný psychiatrické vyšetření

Špatně se mi čtou negativní názory, protože já mám naopak tu nejlepší zkušenost s panem doktorem. Vždy vyslechne mé potíže a poradí. Lidský přístup, žádná povýšenost, tak jako mám zkušenosti
    s předešlou ,,doktorkou", která byla v práci hlavně kvůli penězům.

MUDr. Pavel Kudláček Návštěvy u lékaře při dlouhodobé nemoci.

Marie Cigáňová_Mudr.Kudláček je prakticky lékař, který je opravdu na svém místě.Při dlouhodobé nemoci mého manžela mě obětavě pomáhal.I já jsem dlouhodobě onemocněla a opět mě pomáhá a to obětavě.Není mnoho takových obchoďáků jak je on.Jsem velmi spokojená.

Kontakt

Zahradní 580, Bystřice nad Pernštejnem 59301 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna