Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (20)

MUDr. Jana Šrámková Jiný

K paní doktorce chodím mnoho let. Je lidská, pečlivá, pokud je potřeba cokoliv vysvětlit, vysvětlí, porovná možnosti. V době mého raného těhotenství mi velmi pomohla. Věnovala se mi nad rámec svého času a jsem jí za to dodnes velmi vděčná.

MUDr. Martina Feilová Jiný

Paní zubařka je velmi šikovná, vždy dělá vše v klidu a umí projevit empatii. Nikdy nebyl žádný problém. Vždy mě vzala i bez objednání a pokaždé mě ošetřila. Děkuji. Š.V

MUDr. František Černaj Jiný

k panu doktoru jsem se dostala na doporučení jiného gynekologa z jiného města, předtím jsem měla tu čest mít 3 gynekoložky a právě pro jejich přístup jsem odešla... je hezké, že si s Vámi paní doktorka povídá, ale základní problém neřeší, neléčí... u tohoto pana doktora jsem se setkala s milým přístupem, vyslechne a hned řeší problém, v mém případě komplikace si opravdu hlídá i pravidelné kontroly a pokaždé mi vždy dobře poradil a zdrav.problémy vyřešil...

MUDr. Jan Vaclík Jiný

Vynikající chirurg,příjemný,vysvětlí vše.lidský přístup.ošetřoval mne,vyřízl nádor na noze,dále ošetřoval mou 90 letou maminku se zraněním po pádu.vše proběhlo bez následků a profesionálně.Sestricky také příjemné.chodi k němu celá rodina,ačkoliv jsme z Chomutova,raději jezdíme za panem doktorem do Jirkova.Diky moc.

MUDr. Jan Vaclík Jiný

Pan doktor Vaclík,skvělý.Pomohl kdysi mě a pak i mému synovi.Milý,hodný a komunikativní.Jen sestra by mohla být trochu usměvavější a milejší.

MUDr. Marcela Kranerová Jiný

Paní doktorka skvělá, nic nezanedbá a vstřícná. Trpělivost možná budete občas potřebovat se sestřičkou.

MUDr. Jan Vaclík Jiný

Pana doktora Vaclíka jsem vůbec neznala, až do včera, kdy jsem navštívila jeho ordinaci v Jirkově s problémem po proběhlém těhotenství. Nemůžu uvěřit, že máme v našich končinách tak empatického lékaře. Pan doktor sice vypadá přísně, ale zdání klame. O pacientův problém se skutečně zajímá, nikam nespěchá, vyslechne, navrhne řešení, zodpoví otázky. Je velice vstřícný a sympatický. Škoda, že takových není víc. Většinou musíme hledat pomoc v Praze, ale vidím, že stran chirurgie jsme měli štěstí, že máme tak super lékaře doma.

MUDr. Jan Vaclík Jiný

Chtěla bych p.dr. moc podekovat.Byla jsem u nej vyndat stehy po operaci kyly kterou provedli v IKEM .Pan doktor mi rekl,ze mam nafoukle bricho,zrejme alergie na lepek ,byla to nakonec alergie na mléko.Chci mu vyjadrit poklonu,ze behem minuty poznal ,ze něco neni ok . Teď drzim dietu a citim se mnohem lepe.Zarazejici je že to okamzite poznal a nikde nikdo mi to nerekl.Tak pane doktore dekuji a jsem rada,ze jsem měla tu cest .Moc jste mi pomohl DÍKY . Lacinová Emilie

MUDr. Dagmar Drábková Jiný

S paní doktorkou jsem byla spokojená pomohla me i mému synovi. Jak s lupenkou tak s ekzémem ale nesmíte se jí zeptat aby vám poradila pro jinou osobu. Začala na mě křičet že nebude nikoho léčit na dálku atd. Teď jsem se dočetla že už tam není.

MUDr. Jana Šrámková Jiný

K paní doktorce jsem chodila 10 let, problémy s menstruací jsem měla od prvního dne kdy přišla poprvé. Neustále nějaké cysty, její řešení na pravidelnou menstruaci byla vždy injekce na vyvolání menstruace, psala mi pouze prášky . Když mi z nich nebylo dobře a informovala jsem ji, byla velice nepříjemná že to není možné že nikomu jinému špatně nebylo. Na mou otázku zda mě někam pošle abych mohla mít jednou děti mi odpověděla až je budete chtít budeme to řešit, když už jsem chtěla najednou byl problém že nemám pravidelnou menstruaci a bez té se dá špatně otěhotnět. Ukončila jsem své návštěvy u ní a po druhé návštěvě u jiné p. doktorky jsem světě div se otěhotněla, navíc mi bylo řečeno že mám hormonální poruchu. Paní doktorka by měla odevzdat diplom, je fakt že moje maminka tam taky chodí a tam je přístup úplně jiný.

Kontakt

Červenohrádecká 1559, Jirkov 431 11 Zobrazit v Goole Maps
Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR