Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Poliklinika Dolní Břežany
Dělnická 120, Dolní Břežany 252 41
Poliklinika Dolní Břežany logo
Pojištění
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Specialisté

Názory o lékařích (5)

MUDr. Renata Bártová Jiný

Naprosto neprofesionální a arogantní přístup paní doktorky Bártové. Pokud přeobjednáte termín, je úplně jedno, že to je z důvodu nemoci, tak Vám to potom paní doktorka dá patřičně najevo, na křesle budete trpět. Nedej Bože, že máte smůlu a onemocníte opět v daném termínu a musíte se opět přeobjednat, potom Vás paní doktorka Bártová rovnou seřve. Tuhle doktorku nedoporučuji. Už nikdy víc. U téhle doktorky mě už nikdo neuvidí. Děkuji za zkušenost.

MUDr. Renata Bártová Jiný

S paní doktorkou mám jenom ty nejlepší zkušenosti. Péče její přístup je na profesionální úrovni. Vždy mi pomohla. Věřím jí a to je důležité.

Prof. MUDr. Petr Pohunek Jiný

Pan doktor Pohůnek je vzácný člověk. Nesmírně příjemný, pečlivý a empatický. Velmi mě pomohl. Mohu jen doporučit.

MUDr. Renata Bártová Jiný

Od roku 2021 jsem pacientem paní doktorky Bártové a se službami paní doktorky a její sestřičky jsem spokojen.Ošetření probíhalo vždy k mé spokojenosti.

MUDr. Helena Nováková

Navsteva u pani doktorky je vzdy prijemnou zalezitosti. O pediatrech plati, ze jsou - vzhledem k praci s detmi - vetsinou mili a ochotni, ale co se tyce pani doktorky Novakove je to ucineny andel. Ve spolupraci skvele sestricky odvadi perfektni praci, jsou prijemne, ochotne a napomocne. V kazde situaci vystrasenou maminku uklidni. Duveruji ji a jsem rada, ze chodime prave k ni.