Odborné zubní ordinace MUDr. Tomáše Garlíka

• Medical Center

• Tomáš Garlík

Zubař, MUDr.

• M
      Umístění: jiné místoSlužby: akutní bolest zubu

Dne 23.3.2019 jsem navštívila zubní pohotovost ve Vsetíně se silnou bolestí zubu. Službu měl MUDr. Tomáš Garlík. Tento pan doktor byl tak nesmírně sympatický a laskavý, že celou moji návštěvu, včetně trhání zubu, proměnil v příjemný zážitek. Tímto mu chci ještě jednou poděkovat a budu na něho stále v dobrém vzpomínat .
      Leona Frňková
      Rožnov pod Radhoštěm

• P

Nedávno jsem se po pár letech v zahraničí vrátila do ČR a s hrůzou jsem zjistila, co za problém je najít si v okrese Vsetín zubaře. Jako naschvál se mi rozlomil zub a po třech dnech hledání, kdo by mne ošetřil, začal šíleně bolet nejen zub, ale i ucho. Ze zoufalství jsem jela do nemocnice a těsně před vrátnicí jsme uviděli ordinaci pana doktora Garlíka. Byl jediný, kdo mne neodmítl ošteřit a ještě byl milý. Byla jsem přesvědčená, že zub půjde ven, když ho zbylo jen 15%. Ovšem mám vymodelovaný krásný bílý zub, ani můj původní nebyl tak hezký. Podotýkám, že jsem strašpytel, ale vše proběhlo bez injekce, rychle a úplně bezbolestně. Navíc je pan doktor velice příjemný, trpělivý a vše dopředu vysvětlí...Dala bych 10 hvězdiček, opravdu. P. Šimarová

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře