6 názor Brno, Údolní 18/393

Specialisté

Názory o lékařích (6)

Svobodová

MUDr. Renata Bartošková s.r.o. - pediatrie

Dobrý den, k paní dokorce chodím se synem již 5 let a určitě bych neměnila. Paní doktorka vždy poradí,pomůže v jakoukoli denní i noční hodinu-dokonce i v neděli mi vyšetřila syna.Prostě je to lidská bytost, kterou mají děti rády a to je, myslím si, pro rodiče to nejdůležitější.Dojíždím až z Lišně a ani to není žádná překážka.Paní doktorce Bartoškové moc děkuji Svobodová

MUDr. Renata Bartošková s.r.o. - pediatrie

Bohužel se musím přidat k většině. Paní doktorka, jakoby se bála o něčem sama rozhodnout. O vyšetření krve, po promaroděných 4 měsících, jsem musela několikrát žádat. Že zodpoví všechny otázky, je sice fajn, ale člověk musí vědět, na co se zeptat, sama dopředu na případné komlikace, které obzvláště u maminek prvorozených můžou nastat, neupozorní. Dr. Elán nasadil vysokou laťku, kterou těžko někdo překoná, ten věděl už na první pohled, co dítko i maminku trápí. Jeho přístup zdravého rozumu se mi moc líbil. Bohužel léta běží a musel předat ordinaci někomu jinému.
    Od paní doktroky jsme taktéž přešli jinam a teď jsme spokojení.
    Každopádně paní doktorce přeji spoustu spokojených pacientů, jistě má své kvality, jen za ten rok a půl, co jsme ji navštěvovali, nevyvstaly na povrch. I tak děkuji za péči, jakou nám paní doktorka věnovala. BČ

Váš účet byl odstraněn

MUDr. Renata Bartošková s.r.o. - pediatrie

Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená. Když jí zavolám o víkendu nebo i ve svátky (což se nám stalo o vánocích) vezme telefon a poradí. Každou otázku co mám zodpoví. Syn měl zdravotní problémy, neváhala a hned nás poslala do nemocnice, žádné počkejme co to bude.

LM

MUDr. Renata Bartošková s.r.o. - pediatrie

též odcházíme k jiné lékařce. paní doktorka a mě působí nekompetentním dojmem. je klidná, mírná, ale též vágní, neiniciativní, od dětského lékaře čekám určitě víc aktvity, zájmu, důkladného vyšetření při potížích (čímž myslím podívat se alespoň do krku, prohmatat břicho, prohlédnout kůži...). Tento dojem z paní doktorky určitě umocňuje fakt, že nastoupila do ordinace po MUDr. Elánovi a to je změna o 180 stupňů.

Váš účet byl odstraněn

MUDr. Renata Bartošková s.r.o. - pediatrie

Po roce jsme od pani doktorky odesli a doted lituju, ze jsme to neudelali driv.
    Prvni dva mesice po porodu jsme bojovali s kojenim - proste jsem mela malo mleka. Mela jsem na to prijit sama a zacit syna prikrmovat, ale bohuzel jsem duverovala nazoru pani doktorky, ktera se neustale tvarila, ze je vse v poradku. Ke konci jsme uz syna vazili pred kazdym kojenim i po nem, chodili k pani doktorce jednou tydne na kontrolu a presto, ze za prvni dva mesice sveho zivota pribral pouhych 300g a vypadal jako maly zombie nezasahla. Po nekonecnem trapeni jsem se ji nakonec ja sama zeptala, jestli nemam koupit nejaky prikrm. Jeji odpoved: No, jak chcete, muzete... Presto jsme k ni chodili jeste skoro rok, ale definitivne me k odchodu primelo to, ze syn uz ke konci zacal pokazde plakat uz v cekarne nebo to, ze na nej pani doktorka za cely rok v podstate nepromluvila. Prohlidka probihala vzdy formou: Tak si ho vysvlecte, podrzte ho...atd. Rozhodne nedoporucuju ani z lidskeho ani z odborneho hlediska.

Diké

MUDr. Renata Bartošková s.r.o. - pediatrie

Milá pani doktorka, ale žiaľ nepresvedčila ma o jej odbornosti...milá, ale slabá...odišli sme.

Kontakt

Údolní 18/393, Brno 60200 Zobrazit v Goole Maps