1 názor Plzeň, Francouzská tř. 4/2080

Specialisté

Názory o lékařích (1)

josefzyka

CHIRURGICKÁ AMBULANCE MUDr. Pavlíčková s.r.o.

Nebudu přidávat názor přímo na paní doktorku, jelikož by to nebylo fér. A přidat názor na ní nemůžu z jednoho prostého důvodu a sice, že jsem narazil na naprosto amatérskou, nezodpovědnou a nechutnou zdravotní sestru!!!!!!
    Přišel jsem k ošetření s akutním zraněním v pátek 9.srpna 2013 cca v 11 hodin. Dle mnohdy nejapných instrukcí, které pokrývají celé dveře ordinace, jsem čekal na příchod sestry. Po té, co zdravotní sestra rozdala některým pacientům v čekárně jakési dotazníky, které museli povinně a na kolenou vyplnit, jinak by zřejmě nebyli ošetřeni, odmítla udělat převaz pacientce, kterou bez bližšího informování odplákovala na chirurgii na nábřeží!!! Po té jsem se ji já snažil podat průkaz pojištěnce v domnění, že si řekneme o co jde, a s čím jsem vůbec přišel ...OMYL - ABSOLUTNÍ nezájem..doslova NE NE NE - ČEKEJTE a je jedno, jestli máte třeba uříznutou nohu v tašce!!!!!!! Pokud si paní doktorka drží v ordinaci tenhle personál, skončí velmi špatně. Jen podotýkám, že po nevhodném odmítnutí zdravotní sestry jsem dojel na polikliniku v Doubravce, kde byla prvotřídní péče a hlavně zájem!! Zdravotní sestra si totiž okamžitě ode mně vzala kartu pojišťěnce s tím, že měla zájem, proč tam jsem, aby podle toho posoudila logicky příjem pacientů k ošetření!!!!! Na chirurgii paní Pavlíčkové zvažuji podat stížnost na ČLK a MZ.Nebudu pokrytec a nebojím se , takže se podepisuju celým jménem! Josef Zýka

Kontakt

Francouzská tř. 4/2080, Plzeň 32600 Zobrazit v Goole Maps