Platba v hotovosti po proběhlé konzultaci.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Nejpozději 30 minut před návštěvou obdržíte SMS a e-mail s odkazem na zahájení online konzultace. Připojení bude možné pomocí prohlížeče v telefonu nebo na počítači.

Jsem psycholožka a psychoterapeutka ve výcviku. Ve své praxi poskytuji individuální psychologické poradenství a psychoterapii v souladu s hodnotami ne...

Ukončené školy

• Univerzita Palackého v Olomouci
  • Ostravská univerzita

• psychoterapie

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Polština

Umístění: Mgr. Weronika Ondruchová psychoterapie

K terapeutce jsem se poprvé dostala v lednu tohoto roku na doporučení jejího kolegy, kt mě z kapacitních důvodů nemohl přijmout a bylo to to nejlepší, co se mohlo stát.
Předtím jsem navštěvovala 1,5 roku skupinovou terapii a pak se rozhodla přejít na individuál, abych na sobě mohla více pracovat.
Za několik měsíců pravidelných týdenních návštěv jsem udělala obrovský pokrok a v mém životě se odehrála spousta pozitivních změn – našli jsme si cestu k sobě s dlouholetým partnerem, pořídili si byt, získala jsem práci v oboru, o kt jsem roky snila a dokázala překonat i situace jako 2 úmrtí v blízké rodině.
Podařilo se mi přeměnit strach a životní nespokojenost na odvahu a malá i velká osobní vítězství.
Tohle všechno při příjemném popíjení kávy a pocitu starostlivosti a péče a bez pocitu “tvrdé práce“.
Tuto výbornou psycholožku, kt má na svou práci opravdový talent, proto mohu jen vřele doporučit. Každému, kdo cítí životní nespokojenost a tíhu starostí a myšlenek, se kterými si neví rady.