Vratislav Schüller, gastroenterolog Havlíčkův Brod

MUDr. Vratislav Schüller

Gastroenterolog

Kalinovo nábřeží 605, Havlíčkův Brod
Gastroenterologická a interní ambul.

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Gastroenterologická a interní ambul. Jiný

Dobrý den, dnes jsem byla na kolonoskopii u pana doktora. Velmi příjemný personál a kolonoskopie byla provedena způsobem, že jsem ani nevěděla, že už proběhla. Žádné bolesti ani potom ani večer. Děkuji Vám za bezbolestné vyšetření. Strach byl naprosto zbytečný.

Umístění: Gastroenterologická a interní ambul.

Znám pana doktora Schüllera dlouhá léta, absolvoval jsem u něho několik gastroskopických-předoperačních vyšetření, konzultací i pooperační péči - moc si ho vážím i jako člověka, je to profesionál, je lidský, je to prostě pan doktor. Děkuji za vše co jsi doposud pro mě udělal Vráťo. Fröhlich V.

Pan doktor je skvělý lékař a skvěly clověk . Jeho přístup je velice profesionální. Škoda, že takových lékařů je bohužel málo.

Výborný profesionál. Není se čeho bát. Absolvoval jsem rektoskopii a vše proběhlo bez problémů. Pan doktor vám vše vysvětlí, v klidu. Doporučuji!

Dobrý den, dnes jsem absolvoval kolonoskopii u pana doktora, rychlé a v podstatě bezbolestné. Týden jsem z toho nespal a po této zkušenosti to opravdu nic není. Pan doktor si mě nejdříve vyslechl, sestra mě píchla uklidňovák. ( myslím si, že i bez něj je to hračka u tohoto pana doktora ) vyšetřil napsal papír a domů. Cca 15min. Děkuji

Pan doktor je jeden z největších a nejlepších profesionálů v republice vůbec. Kolonoskopie u něj je snad i příjemná i bez injekce :) Navíc je milý, chapavy a vse vysvětlí. Člověk tam jde k němu i rád.

Dnes jsem absolvoval kolonoskopii u pana doktora Schullera v Havlíčkově Brodě. Velice příjemný a ochotný pan doktor, ale i zdravotní sestřičky! Zákrok jsem absolvoval bez injekce a vše proběhlo bez větších bolestí.

Havlíčkův Brod má profesionála na úrovni, a ještě k tomu hodného a milého. Doporučuji všem, co se bojí na kolonoskopii, tady je to hračka!:)

Velmi dobrý lékař, laskavý přístup a profesionalita. Můžu jen doporučit.E. Blahušová

O.K.