Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Ambulance Jiný

Byl jsem na gastroskopii. A asi jako většina lidí měl celkem velké obavy, jak to se svým hodně dávivým reflexem zvládnu...
Ale pan doktor i sestřičky byly moc milé. Vyšetření bylo provedené opravdu rychle a bez nějakých komplikací a bolestí. Strach byl zbytečný. Samozřejmě to není příjemná věc, ale není to nic extra bolestivého a je znát, že pan doktor to "má v ruce" a umí to provést šetrně.
Nejen samotné vyšetření, ale i následná komunikace ohledně důvodu návštěvy byla vedena mile, srozumitelně a přátelsky.

Umístění: Ambulance Jiný

Vynikající a profesionální přístup. Před 25 r mně určitě zachránil od invalidního důchodu a možná i život. Moc mu za vše děkuji i když vím, že to je ode mě málo. Zlámal Zdeněk

Umístění: Ambulance Jiný

Byla jsem na kolonoskopii a hodně se bála!! Vyšetření proběhlo bez injekce , citlivě. Po vyšetření jsem ihned bez problému odešla. Moc děkuji Panu doktorovi!!

Umístění: Ambulance Jiný

Dobrý den, dnes jsem byla na kolonoskopii u pana doktora. Velmi příjemný personál a kolonoskopie byla provedena způsobem, že jsem ani nevěděla, že už proběhla. Žádné bolesti ani potom ani večer. Děkuji Vám za bezbolestné vyšetření. Strach byl naprosto zbytečný.

Umístění: Ambulance

Znám pana doktora Schüllera dlouhá léta, absolvoval jsem u něho několik gastroskopických-předoperačních vyšetření, konzultací i pooperační péči - moc si ho vážím i jako člověka, je to profesionál, je lidský, je to prostě pan doktor. Děkuji za vše co jsi doposud pro mě udělal Vráťo. Fröhlich V.

Pan doktor je skvělý lékař a skvěly clověk . Jeho přístup je velice profesionální. Škoda, že takových lékařů je bohužel málo.

Výborný profesionál. Není se čeho bát. Absolvoval jsem rektoskopii a vše proběhlo bez problémů. Pan doktor vám vše vysvětlí, v klidu. Doporučuji!

Dobrý den, dnes jsem absolvoval kolonoskopii u pana doktora, rychlé a v podstatě bezbolestné. Týden jsem z toho nespal a po této zkušenosti to opravdu nic není. Pan doktor si mě nejdříve vyslechl, sestra mě píchla uklidňovák. ( myslím si, že i bez něj je to hračka u tohoto pana doktora ) vyšetřil napsal papír a domů. Cca 15min. Děkuji

Pan doktor je jeden z největších a nejlepších profesionálů v republice vůbec. Kolonoskopie u něj je snad i příjemná i bez injekce :) Navíc je milý, chapavy a vse vysvětlí. Člověk tam jde k němu i rád.

Dnes jsem absolvoval kolonoskopii u pana doktora Schullera v Havlíčkově Brodě. Velice příjemný a ochotný pan doktor, ale i zdravotní sestřičky! Zákrok jsem absolvoval bez injekce a vše proběhlo bez větších bolestí.