MUDr. Vlastimil Velecký

Urolog Více

Uherský Brod 1 adresa

Bří Lužů 106, Uherský Brod

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Skvělý lékař,perfektní vystupování, výborná a ochotná sestříčka co víc si může nemocný člověk přát!

Doktor mi vše vysvětlil bez problémů tak, jak by to mělo být a sestřička moc hodná. Doporučuji :)

Já jsem nikdy lékaře tohoto typu doposud nepotřebovala.ale jak člověku přibývyjí roky,tak se i u mně vyskytl urologický problém a musela jsem jej řešit,tak,že jsem k tomuto lékaři musela.Mohu jen napsat,že tak příjemný přístup ze strany tohoto lékaře jsem ani neočekávala,protože většinou někteří lékaři s Vámi nediskutují a nebo dávají najevo,že na řeči není čas.Tento lékař mě vyslechl,ještě se na různé věci sám dotazoval,aby mohl správně určit diagnozu,byl velmi ochotný,příjemný,perfektní léky mně nasadil,nyní je vše v naprostém pořádku.Mimo jiné všechno dopodrobna vysvětlil a poradil.Vyšetření bylo příjemné.Taky sestra v této ordinaci je moc příjemná a vstřícná.Přeji jim,at jsou takoví i do budoucna,protože jejích povolání není vlastně povolání,ale je to poslání,rozumět lidem a umět s nimi pracovat a jim to opravdu jde bezvadně.H"odlová Jitka,Záhorovice.

Já jsem u něj byl zatím jen jednou a byl velmi příjemný. Vyšetření v pohodě a všechno mi v klidu vysvětlil. A mimochodem nejsem dědáček je mi 23.(reaguji na ten jeden negativní názor)

Tomu to panu doktorovi moc děkuji za vstřícné chování a jednání.Je moc milý k dětem i maminkám.Můj hodnotící názor je jedna.

Příjemný, vše vysvětlí a doporučí. Myslím, že je na svém místě. Chápu, že jeho vyšetření nemusí být vždy bez bolesti, ale myslím, že ji nechce způsobovat vědomě.
Mne na bolest upozornil a vysvětlil vyšetření. Diagnozu odhalil velmi rychle a upozornil na případnou prodlevu. Zařídil vše v nemocnici a poměrně podrobně popsal zákrok.

Příjemný, vysvětlí o co se jedná, popř. druhy léčby.

Pokud k němu chodíte, jste ve zlatých rukách. Velice milý na pacienty, poradí, skvělá komunikace. A perfektní odborník. Prostě doktor na svém místě.

Je příjemný,snaží se vždy vyhovět a pomoci. Pacienta si pravidelně kontroluje.