Vlastimil Velecký, urolog Uherský Brod

MUDr. Vlastimil Velecký

Uložit

Urolog Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Bří Lužů 106, Uherský Brod
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient

Skvělý lékař,perfektní vystupování, výborná a ochotná sestříčka co víc si může nemocný člověk přát!

Ověřeny pacient

Doktor mi vše vysvětlil bez problémů tak, jak by to mělo být a sestřička moc hodná. Doporučuji :)

Já jsem nikdy lékaře tohoto typu doposud nepotřebovala.ale jak člověku přibývyjí roky,tak se i u mně vyskytl urologický problém a musela jsem jej řešit,tak,že jsem k tomuto lékaři musela.Mohu jen napsat,že tak příjemný přístup ze strany tohoto lékaře jsem ani neočekávala,protože většinou někteří lékaři s Vámi nediskutují a nebo dávají najevo,že na řeči není čas.Tento lékař mě vyslechl,ještě se na různé věci sám dotazoval,aby mohl správně určit diagnozu,byl velmi ochotný,příjemný,perfektní léky mně nasadil,nyní je vše v naprostém pořádku.Mimo jiné všechno dopodrobna vysvětlil a poradil.Vyšetření bylo příjemné.Taky sestra v této ordinaci je moc příjemná a vstřícná.Přeji jim,at jsou takoví i do budoucna,protože jejích povolání není vlastně povolání,ale je to poslání,rozumět lidem a umět s nimi pracovat a jim to opravdu jde bezvadně.H"odlová Jitka,Záhorovice.

Já jsem u něj byl zatím jen jednou a byl velmi příjemný. Vyšetření v pohodě a všechno mi v klidu vysvětlil. A mimochodem nejsem dědáček je mi 23.(reaguji na ten jeden negativní názor)

Tomu to panu doktorovi moc děkuji za vstřícné chování a jednání.Je moc milý k dětem i maminkám.Můj hodnotící názor je jedna.

Příjemný, vše vysvětlí a doporučí. Myslím, že je na svém místě. Chápu, že jeho vyšetření nemusí být vždy bez bolesti, ale myslím, že ji nechce způsobovat vědomě.
Mne na bolest upozornil a vysvětlil vyšetření. Diagnozu odhalil velmi rychle a upozornil na případnou prodlevu. Zařídil vše v nemocnici a poměrně podrobně popsal zákrok.

Příjemný, vysvětlí o co se jedná, popř. druhy léčby.

Pokud k němu chodíte, jste ve zlatých rukách. Velice milý na pacienty, poradí, skvělá komunikace. A perfektní odborník. Prostě doktor na svém místě.

Je příjemný,snaží se vždy vyhovět a pomoci. Pacienta si pravidelně kontroluje.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti