Interní a revmatologická ambulance
Zeyerova 307/8, Zbraslavice

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Umístění: Interní a revmatologická ambulance Jiný

Dlouho jsem uvažovala, jestli opravdu tak negativní hodnocení dát, ale navštívila jsem po panu doktorovi více lékařů a prostě nemůžu jinak. Musím se přidat k náladovosti, která tu byla zmíněna. Já chápu, že toho má dost, vážně, ale my taky. Jednou byl samý vtípek a jindy mě vyloženě sjel a dostala jsem normálně vynadáno. V tu chvíli jsem ani nevěděla, co mu na to říct a došlo mi to až zpětně. Pan doktor výborně lečí jasně dané věci. Starší lidi, klasické nemoci, ale jakmile je něco kombinovaného, tak jen zkouší léky. S klasickým revmatem možná, ale já si přišla spíš jak pokusný králík.

Pan doktor je skvělý, snaží se pomoci a musím říct, že opravdu pomáhá a dělá pro to vše možné. Lepšího lékaře jsem nepotkala. Kéž by takových bylo víc . Sestřička je taky moc fajn

Neprofesionální přístup - náladový a manipulativní člověk. K pacientům se chová arogantně, dokonce velmi hrubě. Pokud nemá dobrou náladu lépe nevstupovat!

byla jsem u pana doktora zatím pouze jednou.odborník na svém místě,dokonalé vyšetření,hned první medikace mi s artritidou výrazně pomohla,uvidíme,co bude dál.!!!!!!!jen to dlouhé čekání v čekárně.....to byla hrůza,ale usměvavá sestřička vše ihned zlepšila

výborný pečlivý lékař, velmi mi pomohl.