Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Krušnohorská poliklinika s.r.o. Jiný

Lékařka velmi dobrá, pečlivá, vše dopodrobna vysvětluje. Horší je přístup sestry, chtělo by to lepší organizaci, v čekárně strávíte i čtyři až pět hodin což je opravdu nepřiměřené.

L
Ověřený profil

Že je paní doktorka odbornice na svém místě svědčí stále plná čekárna a delší čekací doba , rád si počkám . Chodím na pravidelné kontroly 1x ročně a tentokrát vše dobrý , co se týče plic,ale potíže které jsem uváděl nepodcenila a zaslala mně k dobrému internistovi a ten na EKG zjistil něco ze srdcem a už se ,,kolotoč,, roztočil. Následují další vyšetření. Za poslední 4 měsíce to bylo moje 3 EKG , vždy pro stejné potíže , pokaždé u jiného pana doktora a nic nenašli . Moc děkuji paní doktorce Veselovské .

J
Ověřený profil

Já jsem s paní doktorkou velice spojená,má příjemný přístup ka pacienům a vše vysvětlí.Ano,sice čekáte dlouho v čekárně,ale z druhé strany,je tam plno pacientů a paní doktorka se každému věnuje,takže je jasné,že pokud něco chcete,musíte si počkat.Já jsem nepoznala tak vřelý a příjemný přístup zatím u žádného jiného lékaře.Nemohu jinak než říct,že je to prostě SKVĚLÁ LÉKAŘKA a samozřejmě i sestřičkám patří můj dík i za jejich trpělivost s nedočkavými pacienty.


Vynikající lékařka se zodpovědným a velmi příjemným přístupem k pacientům.
Doporučuji, kdo k ní chodí má jistě stejný názor.


Nejlepší plicní lékař kterého sem našel.


Velmi příjemná a při výkonu lékařské praxe důsledná,t.zn.lékařka na svém místě.


je prostě skvělá


K Dr. Veselovské občas chodím (většinou na prevence). Těžko hodnotit zda je nejlepší - toto hodnocení asi není dost dobře možné, musel bych znát lékaře v tomto oboru z celého světa a pak vybírat - ale mohu říci, že je velice dobrá.


L
Ověřený profil

Pravda je, že se člověk v čekárně načeká, to je jediné velké minus, ale není to vina paní doktorky. Když už se člověk dostane na řadu, setká se jen se vstřícným a odborným přístupem a pomocí. Tedy aspoň já ano! Paní doktorku mohu jen chválit!


S

Vynikajicí plicní lékařka. Se zájmem o pacienta, která se zajímá o nové metody léčení.


Došlo k chybě, zkuste to znovu