Adresy (2)

LOGOPRIM s.r.o
Ječná 456, Hradec Králové

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • klinická logopedie

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

21 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: jiné místo R a Ř

Dobrý den,
jak jsem si pročítala hodnocení, budu se opakovat, ale i přesto bych se ráda o svoji zkušenost podělila. Syn chodil skoro 2 roky k logopedce v Praze. Potom jsme odjeli do zahraničí a schůzky s logopedkou bylo čím dál tím složitější koordinovat. Dostávali jsme spoustu cviků na cvičení s jazykem a seznamy slov pro opakování. Nulové vysledky a logopedka čím dál tím podrážděnější a nepříjemná, že to synovi pořád nejde. Nakonec nás poslala na stříhání uzdičky, ale to u 6-ti letého dítěte nechtěli dělat bez narkózy. Takže po přečtení hodnocení na této strance jsme se vybrali za paní Šimkovou. Udělala si na nás čas i během letních prázdninách. Paní Šimková je velice milá, profesionální, lidská, empatická, zkušená a má krásný přístup k dětem. Dva týdny po prvním sezení syn začal říkat R, takže na druhém sezení jsme se šťastně mohli rozloučit a moc poděkovat, protože Ř, jak nam bylo i řečeno, do pár týdnu přišlo "samo." Moc a moc paní Šimkové děkujeme a věříme, že ještě pomůže hodně dětem a rodičům.

Markéta Andersen

Ověřený profil
Umístění: LOGOPRIM s.r.o R a Ř

Lepšího logopeda nenajdete.

Syn chodil bez výsledku delší čas k jiným logopedům (logoped ve školce a do logopedické ordinace). Měli jsme problém s R a Ř.

Paní Mgr. Šimková zvládla náš problém odstranit za čtyři sezení.
Její postup na mě působil velmi profesionálně. Nejdříve zjistila kde je problém a pak nám jej pomohla odstranit.

Nemám jakoukoliv výtku, nebo připomínku.
Paní Mgr. Šimková má perfektní přístup, bohaté zkušenosti a vědomosti. Určitě paní Mgr. Šimkovou doporučuji.

Ještě jednou Vám paní Šimková za Alexe moc děkuji.

P
Ověřený profil

Paní magistru Šimkovou mohu jen doporučit. Přestože začátky nebyly úplně jednoduché (vada sykavek, která se těžko odstraňovala) - dávalo to zabrat dceři Stelle i mně. Paní magistra je velmi trpělivá, jedná na rovinu, povzbuzuje, motivuje... oceňuji opravdu férové jednání a lidský přístup. V našem případě se nejedná jen o pět sezení, ale nezáleží na rychlosti, ale na kvalitě a posun je, a veliký :-) Děkujeme!


M
Ověřený profil

Chodila jsem k paní Mgr. Šimkové se synem a mohu jen vřele doporučit. Vynikající přístup,
během 3 sezení se syn naučil R i Ř, správně vyslovovat S.
Byli jsme zde velmi spokojeni.


E
Ověřený profil

Paní magistru Šimkovou můžeme naprosto doporučit. Je vynikající odborník a velmi rychle si získá dítě na svou stranu. Náš syn proto vstoupil do první třídy bez ostychu a mluví bez chyby. Děkujeme.:-)


P
Ověřený profil

Paní Mgr. Šimkovou rozhodně doporučujeme. Je skutečně člověkem na svém místě a přesně diagnostikuje závažnost problému. Její profesionální a zároveň laskavý přístup téměř okamžitě přinášel ovoce. Metodika, kterou používá je velmi efektivní, po každém dalším sezení docházelo k posunu ve výslovnosti. Naše pětiletá dcera neuměla vyslovit R a Ř a během 5 sezení se naučila krásně vyslovovat. Děkujeme.


Ověřený profil

Paní Mgr. Šimkovou můžeme jen doporučit. Má příjemné vystupování a dokáže si hned při první návštěvě získat důvěru dítěte. Dcera neuměla L, R a Ř. Vše ji paní logopedka naučila během 5 sezení. Pokud bude naše druhá dcera potřebovat také péči logopeda, tak budeme 100% navštěvovat paní Šimkovou. Moc děkujeme.


Byli jsme velmi spokojeni,syn se rychle naučil R i Ř. Můžu jen doporučit.


Ověřený profil

Jsem velmi ráda,že jsme navštěvovali s dcerou Markétkou právě paní logopedku Šimkovou.Už při první návštěvě si získala srdce mé dcery,která i k mému překvapení nádherně a bez problémů spolupracovala a doma jsme v naprostém klidu a rádi cvičili,co nám bylo doporučeno.Za velmi krátkou dobu se naučila R a brzy na to i Ř,bylo užasné sledovat ty pokroky a výkony.Jsem paní Šimkové nesmírně vděčná,protože právě toto je jistě pro každou maminku ta největší odměna a radost,když se jejímu dítěti povede něco tak důležitého.Do budoucna paní Šimkové přeji zdraví a mnoho spokojených dětiček i maminek.


Binarová Naďa


Paní Šimkovou vřele doporučuji.Je úžasná k dětem a hlavně má zájem je to dobře naučit.Nyní jsme dokončili sezení a musím říct,že během krátké doby naučila mého syna správně vyslovovat.Musím dodat,že má vyražené horní zoubky(první) a i přesto se naučil krásně písmenka.S její veselou povahou a krásným přístupem k dítěti bezproblému spolupracoval a chodil tam i rád.Ani jsem netušila,že to tak všichni rychle a dobře zvládneme.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jestli je možné změna logopeda u syna děkuji
S pozdravem

Dobry den. Pisatel(ka) dotazu zrejme testuje vsechny logopedy v republice. Otazka polozena bez podpisu, osloveni adresata nese vsechny znaky zneuzivani naseho casu a dobre vule.
Simkova

Mgr. Vlasta Šimková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

Specializace

  • klinická logopedie