LOGOPRIM s.r.o

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

• klinická logopedie

Umístění: jiné místo R a Ř

jak jsem si pročítala hodnocení, budu se opakovat, ale i přesto bych se ráda o svoji zkušenost podělila. Syn chodil skoro 2 roky k logopedce v Praze. Potom jsme odjeli do zahraničí a schůzky s logopedkou bylo čím dál tím složitější koordinovat. Dostávali jsme spoustu cviků na cvičení s jazykem a seznamy slov pro opakování. Nulové vysledky a logopedka čím dál tím podrážděnější a nepříjemná, že to synovi pořád nejde. Nakonec nás poslala na stříhání uzdičky, ale to u 6-ti letého dítěte nechtěli dělat bez narkózy. Takže po přečtení hodnocení na této strance jsme se vybrali za paní Šimkovou. Udělala si na nás čas i během letních prázdninách. Paní Šimková je velice milá, profesionální, lidská, empatická, zkušená a má krásný přístup k dětem. Dva týdny po prvním sezení syn začal říkat R, takže na druhém sezení jsme se šťastně mohli rozloučit a moc poděkovat, protože Ř, jak nam bylo i řečeno, do pár týdnu přišlo "samo." Moc a moc paní Šimkové děkujeme a věříme, že ještě pomůže hodně dětem a rodičům.

Markéta Andersen

Umístění: LOGOPRIM s.r.o R a Ř

Lepšího logopeda nenajdete.

Syn chodil bez výsledku delší čas k jiným logopedům (logoped ve školce a do logopedické ordinace). Měli jsme problém s R a Ř.

Paní Mgr. Šimková zvládla náš problém odstranit za čtyři sezení.
Její postup na mě působil velmi profesionálně. Nejdříve zjistila kde je problém a pak nám jej pomohla odstranit.

Nemám jakoukoliv výtku, nebo připomínku.
Paní Mgr. Šimková má perfektní přístup, bohaté zkušenosti a vědomosti. Určitě paní Mgr. Šimkovou doporučuji.

Ještě jednou Vám paní Šimková za Alexe moc děkuji.

Paní magistru Šimkovou mohu jen doporučit. Přestože začátky nebyly úplně jednoduché (vada sykavek, která se těžko odstraňovala) - dávalo to zabrat dceři Stelle i mně. Paní magistra je velmi trpělivá, jedná na rovinu, povzbuzuje, motivuje... oceňuji opravdu férové jednání a lidský přístup. V našem případě se nejedná jen o pět sezení, ale nezáleží na rychlosti, ale na kvalitě a posun je, a veliký :-) Děkujeme!

Chodila jsem k paní Mgr. Šimkové se synem a mohu jen vřele doporučit. Vynikající přístup,
během 3 sezení se syn naučil R i Ř, správně vyslovovat S.
Byli jsme zde velmi spokojeni.

Paní magistru Šimkovou můžeme naprosto doporučit. Je vynikající odborník a velmi rychle si získá dítě na svou stranu. Náš syn proto vstoupil do první třídy bez ostychu a mluví bez chyby. Děkujeme.:-)

Paní Mgr. Šimkovou rozhodně doporučujeme. Je skutečně člověkem na svém místě a přesně diagnostikuje závažnost problému. Její profesionální a zároveň laskavý přístup téměř okamžitě přinášel ovoce. Metodika, kterou používá je velmi efektivní, po každém dalším sezení docházelo k posunu ve výslovnosti. Naše pětiletá dcera neuměla vyslovit R a Ř a během 5 sezení se naučila krásně vyslovovat. Děkujeme.

Paní Mgr. Šimkovou můžeme jen doporučit. Má příjemné vystupování a dokáže si hned při první návštěvě získat důvěru dítěte. Dcera neuměla L, R a Ř. Vše ji paní logopedka naučila během 5 sezení. Pokud bude naše druhá dcera potřebovat také péči logopeda, tak budeme 100% navštěvovat paní Šimkovou. Moc děkujeme.

Byli jsme velmi spokojeni,syn se rychle naučil R i Ř. Můžu jen doporučit.

Jsem velmi ráda,že jsme navštěvovali s dcerou Markétkou právě paní logopedku Šimkovou.Už při první návštěvě si získala srdce mé dcery,která i k mému překvapení nádherně a bez problémů spolupracovala a doma jsme v naprostém klidu a rádi cvičili,co nám bylo doporučeno.Za velmi krátkou dobu se naučila R a brzy na to i Ř,bylo užasné sledovat ty pokroky a výkony.Jsem paní Šimkové nesmírně vděčná,protože právě toto je jistě pro každou maminku ta největší odměna a radost,když se jejímu dítěti povede něco tak důležitého.Do budoucna paní Šimkové přeji zdraví a mnoho spokojených dětiček i maminek.

Binarová Naďa

Paní Šimkovou vřele doporučuji.Je úžasná k dětem a hlavně má zájem je to dobře naučit.Nyní jsme dokončili sezení a musím říct,že během krátké doby naučila mého syna správně vyslovovat.Musím dodat,že má vyražené horní zoubky(první) a i přesto se naučil krásně písmenka.S její veselou povahou a krásným přístupem k dítěti bezproblému spolupracoval a chodil tam i rád.Ani jsem netušila,že to tak všichni rychle a dobře zvládneme.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

chtěla bych se zeptat jestli je možné změna logopeda u syna děkuji
S pozdravem

Dobry den. Pisatel(ka) dotazu zrejme testuje vsechny logopedy v republice. Otazka polozena bez podpisu, osloveni adresata nese vsechny znaky zneuzivani naseho casu a dobre vule.
Simkova

Mgr. Vlasta Šimková