Vlasta Procházková, pediatr Kojetín

MUDr. Vlasta Procházková

Uložit

Pediatr Více

17 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

6. května 1160, Kojetín
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Nejlepší dětská lékařka v Olomouckém kraji, má přátelský a chápavý přístup k dětem. Syn býval často nemocný, jak už to u dětí bývá horečky ho zkolili většinou v pátek večer, kdykoli byla ochotná přijet. Chválím i výborný přístup a toleranci k nám matkám, které jako já, jak se to týká dětí, s každou ,,maličkostí,, hned frčí k lékaři :-) A nejvíce děkuji za její a teď i moji oblíbenou větu - Lepší přijít 10x zbytečně než vůbec.


velmi dobra paní doktorka


Z
Ověřeny pacient

Nejlepší lékařka, kterou můžu doporučit, která se neodvrátí k pacientům i když je na dovolené a pokud možno pomůže.Znám i celé rodiny, které všechny své generace chodí k ní a nenechají na ni dopustit. Není jen lékařka, ale i "člen rodiny". Také přístup sestřičky je velmi lidský a profesionální.


Z

Právě ta plná čekárna je příšerná.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

nesouhlasím s předchozím názorem.Paní doktorka je odborník na jedničku,vždy umí poradit a vyléčit,vždy je ochotná a příjemná a s dětmi to umí.Nikdy se nestalo,že by něco zanedbala či neřešila ,myslím že za vše mluví stále plná čekárna.Znám ji od dětství,léčila mě jako malou a ted léčí mé děti a jsem opravdu spokojená a neměnila bych.Děkujeme za vše


L

Za důkladnou péči o mé tři děti,dávám za 1.Poslední dobou jsme pí.doktorku navštěvovali častěji a její přátelské chování je k nezaplacení.


P

KDYKOLI JE PROBLÉM , DOKÁŽE HO VYŘEŠIT


k paní doktorce jsem chodila s oběma syny a můžu všem doporučit.Vždy jsem byla spokojená s postupem jejího léčení i cennými radami. Je chápavá, realistická, vždy příjemně naložená a kdykoliv ochotná pomoci.


Celé dětství jsem k ní chodila, nikdy nic nezanedbala, vzdělaná a příjemná.


nejlepší dětská lékařka,jakou znám.Léčila mě jako malou a ted léčí i mé děti.Jsem spokojená vždy ví o co jde a je odborně na vysoké urovni.Neměnila bych její přístup i znalosti hodnotím na výbornou a děkuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti