Vlasta Procházková, pediatr Kojetín

MUDr. Vlasta Procházková

Pediatr

6. května 1160, Kojetín
Praktický lékař pro děti a dorost

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Nejlepší dětská lékařka v Olomouckém kraji, má přátelský a chápavý přístup k dětem. Syn býval často nemocný, jak už to u dětí bývá horečky ho zkolili většinou v pátek večer, kdykoli byla ochotná přijet. Chválím i výborný přístup a toleranci k nám matkám, které jako já, jak se to týká dětí, s každou ,,maličkostí,, hned frčí k lékaři :-) A nejvíce děkuji za její a teď i moji oblíbenou větu - Lepší přijít 10x zbytečně než vůbec.

velmi dobra paní doktorka

Nejlepší lékařka, kterou můžu doporučit, která se neodvrátí k pacientům i když je na dovolené a pokud možno pomůže.Znám i celé rodiny, které všechny své generace chodí k ní a nenechají na ni dopustit. Není jen lékařka, ale i "člen rodiny". Také přístup sestřičky je velmi lidský a profesionální.

Právě ta plná čekárna je příšerná.

nesouhlasím s předchozím názorem.Paní doktorka je odborník na jedničku,vždy umí poradit a vyléčit,vždy je ochotná a příjemná a s dětmi to umí.Nikdy se nestalo,že by něco zanedbala či neřešila ,myslím že za vše mluví stále plná čekárna.Znám ji od dětství,léčila mě jako malou a ted léčí mé děti a jsem opravdu spokojená a neměnila bych.Děkujeme za vše

Za důkladnou péči o mé tři děti,dávám za 1.Poslední dobou jsme pí.doktorku navštěvovali častěji a její přátelské chování je k nezaplacení.

KDYKOLI JE PROBLÉM , DOKÁŽE HO VYŘEŠIT

k paní doktorce jsem chodila s oběma syny a můžu všem doporučit.Vždy jsem byla spokojená s postupem jejího léčení i cennými radami. Je chápavá, realistická, vždy příjemně naložená a kdykoliv ochotná pomoci.

Celé dětství jsem k ní chodila, nikdy nic nezanedbala, vzdělaná a příjemná.

nejlepší dětská lékařka,jakou znám.Léčila mě jako malou a ted léčí i mé děti.Jsem spokojená vždy ví o co jde a je odborně na vysoké urovni.Neměnila bych její přístup i znalosti hodnotím na výbornou a děkuji