Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
6. května 1160, Kojetín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Nejlepší dětská lékařka v Olomouckém kraji, má přátelský a chápavý přístup k dětem. Syn býval často nemocný, jak už to u dětí bývá horečky ho zkolili většinou v pátek večer, kdykoli byla ochotná přijet. Chválím i výborný přístup a toleranci k nám matkám, které jako já, jak se to týká dětí, s každou ,,maličkostí,, hned frčí k lékaři :-) A nejvíce děkuji za její a teď i moji oblíbenou větu - Lepší přijít 10x zbytečně než vůbec.

velmi dobra paní doktorka

Z
Ověřený profil

Nejlepší lékařka, kterou můžu doporučit, která se neodvrátí k pacientům i když je na dovolené a pokud možno pomůže.Znám i celé rodiny, které všechny své generace chodí k ní a nenechají na ni dopustit. Není jen lékařka, ale i "člen rodiny". Také přístup sestřičky je velmi lidský a profesionální.


Z

Právě ta plná čekárna je příšerná.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

nesouhlasím s předchozím názorem.Paní doktorka je odborník na jedničku,vždy umí poradit a vyléčit,vždy je ochotná a příjemná a s dětmi to umí.Nikdy se nestalo,že by něco zanedbala či neřešila ,myslím že za vše mluví stále plná čekárna.Znám ji od dětství,léčila mě jako malou a ted léčí mé děti a jsem opravdu spokojená a neměnila bych.Děkujeme za vše


L

Za důkladnou péči o mé tři děti,dávám za 1.Poslední dobou jsme pí.doktorku navštěvovali častěji a její přátelské chování je k nezaplacení.


P

KDYKOLI JE PROBLÉM , DOKÁŽE HO VYŘEŠIT


k paní doktorce jsem chodila s oběma syny a můžu všem doporučit.Vždy jsem byla spokojená s postupem jejího léčení i cennými radami. Je chápavá, realistická, vždy příjemně naložená a kdykoliv ochotná pomoci.


Celé dětství jsem k ní chodila, nikdy nic nezanedbala, vzdělaná a příjemná.


nejlepší dětská lékařka,jakou znám.Léčila mě jako malou a ted léčí i mé děti.Jsem spokojená vždy ví o co jde a je odborně na vysoké urovni.Neměnila bych její přístup i znalosti hodnotím na výbornou a děkuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu