Praktický lékař pro děti a dorost
Sovětská 912, Bučovice

Na paní doktorku nemůžu říct ani slovo, je perfektní ve všech ohledech, i milá, ale všimla jsem si názoru na sestřičku, taky jsem toho názoru, že její poznámky jsou až urážlivé a to mířeny nejen k rodiči, ale i k dětským pacientům. Ale paní doktorka velice dobrá ;)

Nejlepší dětský lékař!!! Kdykoliv, když potřebuji pomoci osobně či po telefonu, můžu se s důvěrou obrátit. Doporučuji všem mít takového dětského lékaře.

Dobré zkušenosti kdo si stěžuje at hledá vinu u sebe a ne u paní doktorky S.P.

S paní doktorkou nemám moc dobré zkušenosti. Do domácnosti na požádání nepřijede,rovnou odkazuje na nemocnici a v ordinaci občas nevím,zda je lékařka ona nebo její sestra. Její sesřička často dokáže slovem velice ublížit. Nezřídka z ordinace odcházím s pocitem toho nejhoršího rodiče jaký může být. Také mi vadí, že paní doktorka se při návštěvě věnuje jen tomu konkrétnímu akutnímu problému a další dlouhodobější potíže s vámi nehodlá řešit, až při další návštěvě.

K PANÍ DOKTORCE CHODÍME UŽ ŘADU LET SE VŠEMI DĚTMI, JSEM S NÍ MAXIMÁLNĚ SPOKOJENÁ, PROTOŽE JE VŽDY VSTŘÍCNÁ A OCHOTNÁ POMOCI. URČITĚ DOPORUČUJI.

Na paní doktorku nedám dopustit ,vždy ochotná a vstřícná ,poradí i po telefonu.I sestřička nemá chybu.A to k ní chodíme již řadu let.Dávám jednoznačně jedničku s hvězdičkou.

Vždy příjemná paní doktorka, ochotná pomoci, vysvětlit, doporučit. Mám s ní jen dobré zkušenosti. Vždy milá, vstřícná a trpělivá. Totéž mohu říci i o sestřičce. Vč. telefonického hovoru. :-)

Vždy příjemná včetně setřičky. Usměvavá, profesionální.

Paní doktora je vždy ochotná, neměli jsme s ní sebemenší problém. Akorát mi vadí její asistentka, tedy sestřička.

W

Sám ze svých zkušeností doporučuji...