Psychiatrická ambulance
Husova 568/17, Kyjov

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Pan doktor Urubek je velmi vzdělaný psychiatr,který se snaží svým pacientům pomoci.Pokud někoho odmítne ihned vyšetřit nebo ihned řešit jeho problém,jistě má k tomu své důvody.Lidé s problémy s alkoholem by měli první podstoupit léčbu,tím dokážou svou snahu že opravdu ze sebou chtějí něco udělat.Pak teprve následuje ambulantní léčba.Pan doktor se mi jeví v poslední době opravdu vyčerpaný,myslím že na něj doléhají starosti s léčbou svých pacientů.Je přeci jen člověk.Já se u pana doktora léčím již několik desítek let,vždy se mi snažil pomoci a i když někdy se mi zdálo že mě neposlouchá,vždy se k tématu co mě trápí vrátil a snažil se mi pomoci.Ale to nejdůležitější je na samotném pacientovi,musí chtít něco pro sebe udělat a ne jen čekat,že pan doktor udělá zázrak a vyléčí všechny nemoci.Přeji všem hodně duševních sil.

Volala sem panu doktorovi ohledne zdravotniho stavu me matky.Arogantne me odbyl s tim,ze nema cas-kdyby to rekl aspon slusne.Tak jsem mu rekla,ze se mamka aspon stavi pro leky,aby ji cekal a on na to,at pry dnes ani nechodi,ze nema cas...Takhle se lekar opravdu chovat nemuze.Jeho chovani bylo neslusne a arogantni,proto musim takto ohodnotit...

Když jsem chtěla objednat manžela k tomuto doktorovi,tak se mě zeptal,co mu je,když jsem mu řekla,že má psychické problémy související se ztrátou zaměstnání,tak mi doktor řekl,že není úřad práce,ale ať zavolám až v pondělí...
V pondělí se mě znovu ptal,co má manžel za problém,když jsem mu řekla,že má manžel problém s alkoholem,tak mi doktor řekl,že ho léčit nebude,ať si najde jiného lékaře.Tomuhle říkám profesionální přístup.Pane doktore styďte se!!!

on je proste FANTASTICKEJ!XXXXXXX
Karel x

Když jsem přišel k panu doktorovi a nebylo mi zrovna nejlépe, dokázal
dlouho pozorně poslouchat a hledat řešení. Odcházel jsem s mnohem
lepším pocitem a vírou v uzdravení. Při dalších návštěvách už se situace
jen zlepšovala, léky snižoval a na konzultaci už stačí méně času, díky
čemuž se může věnovat náročnějším případům.
Nejlepší lékař, co znám.

Také jsem měla dojem,že mě pan doktor neposlouchá.Opak je ale pravdou.Při dalších návštěvách jsem zjistila,že je pozorný posluchač s lidským přístupem a odborně na výši.Mohu ho s klidným svědomím doporučit.

Pan doktor je vynikající lékař, opravdu lékař na svém místě. Získal moji důvěru a moc mi pomáhá a za to mu moc děkuji. Je spolehlivý a svědomitý. J.M.

Pan doktor je super.

Pan doktor je odborník,ale jeví známky profesionální deformace.Občas mám pocit,že mě ani neposlouchá.Proto mám strach si s ním o něčem důležitým pro mě pohovořit.Hodně věcí se snaží nadlehčit a to mě hodně frustruje.Protože komu jinému se pak můžu svěřit?

Pan doktor je odborník,věnuje se vždy perfaktně pacientovy,jsem spokojený.