Odborný lékař stomatologie, ortodoncie
Dukelská 456, Jeseník

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Odborný lékař stomatologie, ortodoncie Jiný

Hele řeknu to tak jsem pacient který je po x letech.. pubertu jsem prožil na rovnatkách.. čtu komentáře že jde o kšeft.. atd atd.. za mě možná bych to tak řekl ale zpětně.. mám krásný americký úsměv.. :-D každý si pomyslete co chete měl jsem hodně křivé zuby.. pani dokroeka my pomohla.. a to jsem si myslel vše co se tady diskutuje.. stálo to za to.a to jsem měl fakt křivé zuby..

C
Umístění: Odborný lékař stomatologie, ortodoncie Jiný

Naprosta spokojenost a celý tým bez chybičky. Za mě TOP. Vždy vyjdou vstříc a to se cení kor na jesenicku.

Souhlasím s názorem paní pode mnou, paní Novotné jde především o kšeft. Zprvu jsem neměla rovnátka fixní, jen vyndávací a ač jsme je nenosila, poněvadž jsem byla dítě a můj chrup mi byl putna, byla jsem vždy pochválena jak se mi zuby rovnají. Na fixní rovnátko jsme si počkala sakra dlouho, snad 5 let? Úplně zbytečně, jen aby paní doktorka měla body...Ovšem jiný ortodontista v Jeseníku není, tak co naplat, pokud kvůli každé prasklé gumičce nechce člověk dojíždět desítky kilometrů...

Chodila jsem k ní téměř 12 let. (Viděla jsem zuby v mnohem horším stavu a byly srovnány během 3 let.) Když už jsem měla zuby konečně srovnané, začaly mi růst osmičky. Opět chodím na ortodoncii a opět budu mít pevná rovnátka a opět to bude stát peníze..jen doktor je jiný a doufám, že tentokrát bude jiný i výsledek a za mnohem kratší dobu. Ať mi nikdo neříká, že p. doktorka nevěděla, že se mi po nárůstu osmiček zuby nezkřiví. Navíc je zřejmé, že si drží pacienty déle, než je nutné

Velmi příjemná a profesionální paní doktorka.
DOPORUČUJI!!!!