Odborný lékař stomatologie, ortodoncie
Trávnická 2, Prostějov

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

K paní doktorce jsem chodil pár let, veselá opravdu moc není, sama také nic o věci neřekne, ale když se jí zaptáte odpoví, mě třeba nejvíce vadilo, že dopředu sama neinformuje co hodlá provádět, mám od ní asi 2 plomby už několik let a zatím drží, takže dělat to uměla dobře, ovšem asi od r. 2011 má nějaké zdr.problémy, bohužel to má vliv i na kvalitu, od té doby už to není bohužel ono, je jí taky už asi 60let, na rovnátka to třeba ještě nemá vliv, ale plomby už nedoporučuji, od r.2012 má vedle ordinaci její dcera, která je celkem slušná, ale asi nemá moc zkušeností na složitějsí věci, můžete zkusit ji nebo někohu jiného..

Jde o jednoho z nejlepších ortodontistů v kraji, jsem sám kolega a děkuji za srovnané zoubky mých dětí. Ono se při té práci nedá všemu usmívat a vyýkaz lékaři, že se neusmívá je už opravdu zvůle.... Vy se smějete v práci každý den? Důležitý je profesní výsledek, za který děkuji!!! Skvělou práci bere zřejmě každý jako samozřejmost, jinak by těch poděkování zde byly stovky.

S paní doktorkou jsem moc spokojená,vždy mi pomohla.léta praxe,zkušeností,podle mého názoru odvádí výbornou práci

jsem velice spokojen s prací paní doktorky

Paní doktorka mi krásně upravila přední zuby, takže se můžu smát.