Vladimíra Klementová, otorinolaryngolog Lysá nad Labem

Vladimíra Klementová

Otorinolaryngolog

10 názorů

Uložit


Adresa

Masarykova 214, Lysá nad Labem
Soukromá ordinace ORL

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
10 názorů

K
Ověřeny pacient

Léčil jsem si u paní doktorky, byť jsem z jiného regionu, ale mohu o ní, jako lékařce, říci jen to nejlepší. Pracovitá, ochotná, vždy usměvavá, nezavře ordinaci, když jí končí hodiny a má v čekárně pacienty. Víc by ale měla dbát i na své zdraví.


Š
Ověřeny pacient

Nejlepší lékařka jakou znám. Vždy velice ochotná, příjemná, velice milá a pečlivá. Takový lékaři by měli být všude. Nedám na ni dopustit je prostě nejlepší.


Paní doktorku hodnotím velmi dobře, je trpělivá, vždy důkladně vyšetří je klidná, vstřícná, žádná nervozita nebo spěch i když má čekárnu plnou. Klobouk dolů.


Velice ochotná, chápající a přívětivá lékařka. Vřele doporučuji


Paní doktorku znám již víc jak 15 let. Poprvé jsem ji navštívila v těhotenství, kdy jsem v 1. trimestru dostala silnou angínu. V té době mě dokázala i povzbudit, že léčba nebude mít negativní vliv na vývoj děťátka. Od té doby mám k ní velkou důvěru. Léčila také moje děti - kromě zánětů středního ucha také prasklý bubínek syna. Syn zrovna doktory nemiluje, jeden čas z nich měl téměř panickou hrůzu, ale paní doktorka ho vždy dokázala v klidu vyšetřit. I když měla čekárnu plnou, nezažila jsem, že by dala najevo nervozitu nebo by neošetřila pacienta po skončení ordinačních hodin.


Nejlepší ORL lékař, kterého znám. Ochotná, milá a vůbec nej.


Ověřeny pacient

Tuto lékařku hodnotim jako vysoce profesionalni, zdvořilou a ochotnou. Neodbývá své pacienty narozdíl od některých jiných lékařů. Zkuste se někdy vžít do její role a ošetřit 60 pacientů za den jen s jednou či dvěma přestávkami. Neznám nikoho lepšího. Vřele doporučuji.


pozdní príchody denně náladová nedoporučuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A

Velice ochotná lékařka, která poradí a vždy vyjde vstříc pacientovi. Od té doby co jí znám, neznám příjemnějšího lékaře. Nikdy se nechová povýšeně tak jak jsem se mohla setkat u jiných lékařů.


moc dobra lekařka


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti