Adresa

Masarykova 214, Lysá nad Labem
Soukromá ordinace ORL

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Oborová zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
10 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
K
Ověřeny pacient

Léčil jsem si u paní doktorky, byť jsem z jiného regionu, ale mohu o ní, jako lékařce, říci jen to nejlepší. Pracovitá, ochotná, vždy usměvavá, nezavře ordinaci, když jí končí hodiny a má v čekárně pacienty. Víc by ale měla dbát i na své zdraví.


Š
Ověřeny pacient

Nejlepší lékařka jakou znám. Vždy velice ochotná, příjemná, velice milá a pečlivá. Takový lékaři by měli být všude. Nedám na ni dopustit je prostě nejlepší.


Paní doktorku hodnotím velmi dobře, je trpělivá, vždy důkladně vyšetří je klidná, vstřícná, žádná nervozita nebo spěch i když má čekárnu plnou. Klobouk dolů.


Velice ochotná, chápající a přívětivá lékařka. Vřele doporučuji


Paní doktorku znám již víc jak 15 let. Poprvé jsem ji navštívila v těhotenství, kdy jsem v 1. trimestru dostala silnou angínu. V té době mě dokázala i povzbudit, že léčba nebude mít negativní vliv na vývoj děťátka. Od té doby mám k ní velkou důvěru. Léčila také moje děti - kromě zánětů středního ucha také prasklý bubínek syna. Syn zrovna doktory nemiluje, jeden čas z nich měl téměř panickou hrůzu, ale paní doktorka ho vždy dokázala v klidu vyšetřit. I když měla čekárnu plnou, nezažila jsem, že by dala najevo nervozitu nebo by neošetřila pacienta po skončení ordinačních hodin.


Nejlepší ORL lékař, kterého znám. Ochotná, milá a vůbec nej.


Ověřeny pacient

Tuto lékařku hodnotim jako vysoce profesionalni, zdvořilou a ochotnou. Neodbývá své pacienty narozdíl od některých jiných lékařů. Zkuste se někdy vžít do její role a ošetřit 60 pacientů za den jen s jednou či dvěma přestávkami. Neznám nikoho lepšího. Vřele doporučuji.


pozdní príchody denně náladová nedoporučuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A

Velice ochotná lékařka, která poradí a vždy vyjde vstříc pacientovi. Od té doby co jí znám, neznám příjemnějšího lékaře. Nikdy se nechová povýšeně tak jak jsem se mohla setkat u jiných lékařů.


moc dobra lekařka


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti