Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Bory s.r.o.

Dojizdim k panu doktorovi uz dlouho a vyplati se mi to az od Mar. Lazni. Pan doktor je velice mily, ochotny a lecba jim zavedena mi velice pomaha. Je to clovek na pravem miste. Ja, stejne tak jako asi vetsina lidi, nemam moc rad jezdeni po doktorech, ale do jeho ordinace jezdim rad. Je prijemne videt vstricneho lekare Sestricka je rovnez velice mila. Petr Horak.

M
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Bory s.r.o. astma

Velmi vstřícný profesionální přístup lékaře k pacientovi,vše vysvětlí a sestřičky jsou velmi milé.Jsem velmi spokojena s léčením.

T
Ověřený profil

Před rokem jsem od pana doktora dostal tu nejlepší péči (zápal plic).
Skvělý přístup, vše v klidu vysvětlí, na pacienta dots času, bere vás jako partnera. Ukázkový příklad doktora.

T
Ověřený profil

Pan doktor je velice milý a vstřícný lékař.S pacientem komunikuje, snaží se vše vysvětlit a co je nejhlavnější pomůže.Odbornost je na výši.I sestřička je velice milá a příjemná.

Nejlepší

Nejlepší z nejlepších!

Pan doktor je velice milý a vstřícný lékař.S pacientem komunikuje, snaží se vše vysvětlit a co je nejhlavnější "pomůže" ,narozdíl od jiných lékařů.I sestřička je velice milá a příjemná.Kéž by bylo více takových lékařů.

Pan doktor je úžasný a lékař na svém místě.Úžasný člověk,který má krásný přístup k pacientovi a opravdu bych neměnila.Nikdy člověka neodbyde,vysvětlí a snaží se pacientovi pomoct.Kéž by naše zdravotnictví mělo víc takových skvělých lékařů

I

Tento lékař je velice hodný, příjemný na pacienty, velice dobře a klidě s vámi komunikuje a vše vám vysvětlí. Je to pečlivý odborník na svém místě. Sestřička je též velice milá a příjemná.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti