Závodní 1446, Hluk

Umístění: Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o. Jiný

Obrátila jsem se na pana doktora se dvěma potížemi. Zaprvé: časté návštěvy WC. Provedeno vyšetření, předepsány nevyhovující léky (nežádoucí účinky), jinak doporučeno ovládat se a chodit aspoň doma méně často. Jak při hyperaktivním měchýři? Druhá záležitost se týkala kožních změn v intimních partiích - zarudlý výběžek, který pan doktor vyhodnotil jako infekci. Už tehdy jsem tušila, že nejde o žádnou infekci, později se jiným lékařem potvrdilo, že jde o varixy. Když jsem se p. doktora Domince ptala, co mám dělat, když mast na domnělou infekci nezabere, tak neřekl nic. Hodnotila jsem to jako neochotu věc řešit.

K panu doktorovi jsem chodila nejakou domu na gynekologii a nikdy jsem z navstevy nebyla nadsena. Prestoze jsem nikdy nechtela brat hormonalni antikoncepci (povazuji ji za velmi skodlivou) tak se mi ji snazil doporucit a bagatelizoval jeji nezadouci ucinky. Dale pak jsme mela problemy s velmi bolestivou menstruaci a na to mi rekl ze to je bezne, ze to resit nebude at si beru prasky na bolest. Podarilo se mi vse vyresit az u noveho gynekologa. Mam z nej pocit, ze na vsechno nejradeji napise nejake leky. Asi to nekterym pacientkam vyhovuje. Ja mam radeji, kdyz lekar zkouma pricinu problemu.