Krajská zdravotní, a.s.. Nemocnice Děčín
U Nemocnice 604/1, Děčín

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Vynikajici specialista ve svem oboru :) Dekuji a doporucuji

Pam doktor je opravdu skvělý, moc mi pomohl.Děkuji

Vždy mě a mojí rodině pomohl když jsme potřebovali, všechno důkladně vysvětlil, má výborný přístup k lidem, skutečný odborník a profesionál!

velmi příjemný přístup k pacientům,velmi dobrý lékař

Byla jsem u pana primáře na septoplastice a jsem nadmíru spokojená. Je výborný doktor a hlavně má zájem :) Doporučuji!

skvělý přístup k pacientům,příjemný, výborný lékař, všechno dobře vysvětlí, doporučuju ;-)

velmi dobry přístup k pacientům,výborný lékař,doporučuji

velmi příjemný přístup k pacientům,velmi dobrý lékař,opravdu člověk na svém místě,vřele doporučuji

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, ráda bych konzultovala problém s jazykem.u kořene jazyka se mi cca půl roku tvoří cysta vyplněna hnisem na ORL jsem byla 3x, jednou byla vystipnuta tkáň na histologii (neg),po té 2seriznuto laserem a teď po měsíci se to znovu vrátilo, myslím že ORL už neví co se mnou,poslali mě k zubaři-ten tvrdí že zuby jsou v pořádku a od nich to není že je cysta až u kořene.Mohla bych poprosit o názor a radu kam se obrátit či co s tím dělat?v rodinné anamnéze mame karcinom dutiny ústní-histogie z května negativní.moc děkuji Lenka

Vyberte si ORL specialistu, ke kterému máte důvěru, ať nález sleduje

MUDr. Vítězslav Veselý