Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil

k panu doktorovi jsem jezdila 60 km více než 15 let - asi bych takovou dálku neabsolvovala kdybych u něj nebyla maximálně spokojená - nikdy nebyl nepříjemný natož arogantní. Rodil mou první dceru. Jsem přesvědčená o jeho kvalitách a odbornosti. Vždy milý a ochotný - citlivý přístup . Já doporučuji .

P
Ověřený profil

Mě pan doktor vyléčil velmi vleklou - s přestávkami asi 10 let trvající kvasinkovou infekci. Chodila jsem němu poté dalších asi 10 let, než odešel z Turnova, byla jsem toho dost nešťastná, zklamaná a pak i dost naštvaná na to, co se v Turnově dělo....ale nejsem na ministerstvu, abych do toho viděla....myslím si, že tam se s nějakou spokojeností pacientů nezabývají, ani tím, že zavřou četstvě přestavěnou moderní porodnici!!!!

Dámy, pan doktor Tala by měl údajně ordinovat v Jablonci nad Nisou.


Prosím, nevíte někdo, jde teď MUDr. Tala ordinuje. Dostala jsem zprávu, že prý někde v Turnově má ordinaci.


Ověřený profil

Pan doktor Tala byl v Turnově nejlepší gynekolog, veliká škoda, že skončil :( Je to zkušený doktor, který nic nezanedbá, ale také vás nikdy nestraší předem... máte vždy pocit, že jste v dobrých rukou. Vše Vám ochotně vysvětlí a ani brvou nehne když se ho ptáte na sebechoulostivější věc. Je to profík s lidským přístupem!


Je to opravdu PAN DOKTOR, proto jsem byla velmi zklamána, že v Turnově končí a že už žádnou ambulanci mít nebude. Nejdřív zruší porodnici a pak změní personál ... kde to jsme. Jelikož jsem těhotná, tak mě tato situace vůbec netěší. Škoda, že pan doktor Tala nebude ordinovat jinde, ráda bych k němu dojížděla. Než si teď hledat nového gynekologa a ještě nevědět koho, komu věřit.


Pana doktora znám mnoho let,je to opravdový odborník,kterých není mnoho.Proto se ptám "proč je turnovské nemocnici jedno,že ji opouštějí špičkoví odborníci?".
Není to první případ !!!Asi jim jsou spokojení pacienti lhostejní!!!


V srpnu 2010 jsem rodila v Turnovské nemocnici své první dítě a u porodu jsem měla pana doktora V.Talu,byl úžasný,mile komunikoval,oslovoval "maminko",milý přístup,když jsem nevěděla,jak tlačit,bez problémů vše vysvětlil s dýcháním,pomohl mi se zapojit do tlačení,mám dobré zkušenosti.
Přivedl mi na svět dceru.
Mám na něho dobré vzpomínky a kdyby nerušili turnovskou gynekologii a porodnici a já měla rodit znovu,byla bych šťastná za asistenci pana doktora!!


pan doktor mi pomohl privest na svet moji holcicku rijem 2010 a musim rict ze byl naprosto senzacni.celou dobu mel monotoni klidny hlas ikdyz jsem neposlouchala.ja mohu jen doporucit celou dobu co jsem k nemu chodila pred porodem byl moc prijemny a jeho pece byla velmi dusledna.


rodila jsem v Turnovské nemocnici a měla jsem pana dr.u porodu a byla jsem velmi spokojená,má vstřícné jednání,milé a klidné vystupování,při porodu se mnou jednal hezky s oslovením maminko a byla jsem moc ráda,že rodil právě mě!!!!!!!!
Rodila jsem poprvé a díky němu šel strach pryč,působil na mě i uklidňujícím dojmem!!!!!!!!
Lenka


Došlo k chybě, zkuste to znovu