Praktický lékař pro děti a dorost
Mlýnská 367, Ivanovice na Hané

Tak k panu doktorovi chodime deset mesicu a nemohu si stezovat. Vzdy profesionalni a prijemny. Muze se stat, ze bude mit spatnou naladu, ale komu se to nestane, ze. Sestricka prijemna, poradi, pomuze a clovek se i nasmeje, kdyz tam prijdete s miminkem. A bod navic kvuli parkovani. Za me jednicka v okoli.

Průměrný lékař. Někdy nevrlý, nekomunikativní, jindy zase příjemný a usměvavý.

Tohle je ten nejhorší doktor ke kterému jsem kdy šla a doufám že už na nikoho takového v životě nenarazím. Na banální nemoci je dobrý, ale pokud přijdete se závažnější nemocí, nejenže nepozná vážnost situace, ale řekne vám že máte nějakou běžnou nemoc a bude vás týdny léčit různými léky a čekat který z nich zabere. Pokud se ovšem váš zdravotní stav nezhorší natolik, že uznáte za vhodné vyhledat jinou lékařskou péči. Pak se v nemocnici doktoři nestačí divit, proč se tak dlouho léčíte na anginu, když máte mononukleózu. Vyšetření u něj je nedostačující. Pan doktor by asi měl zavzpomínat na svá studentská léta a oprášit pár odborných knih, aby k takovým pochybením nedocházelo. Musím ale říct, že sestřička u něj v ordinaci je opravdu příjemná paní.

Profesionální péče, příjemný přístup, možnost objednání na předem určenou hodinu a tím vyhnutí se čekání v ordinaci plné nemocných dětí považuji za to nejdůležitější a nejlepší, co jsme pro svou dceru mohli najít.

Pan doktor je profesionál. Kdo si stěžuje, ať se klidně odhlásí a můžu doporučit se nahlásit k dr Hubinkové v eVyškově, která nad nemocí zakroutí hlavou a řekne, že neví, co s tím dělat. já jsem se od ní přehlásila k panu Vincentovi, a jeto tisíckrát lepší. Mladší syn bývá često nemocný, zápal plic, zánšz středního ucha atd a pan doktor vše hned poznal a pomohl a stará se i o rekonvalescenci. A nová sestřička je na nás vždy příjemná a hodně nám poradí i po telefonu. Jsem za ně opravdu moc ráda.

Dobrý den, velmi doporučuji. Nebojí se nových názorů a vždy dobře poradí.Na dotazy odpovídá uceleně a hlavně komunikuje.Starší v sedmi letá neměla antibiotika nikdy.Mladší jednou na základě výsledku CRP.Díky znalostem a pomoci sestry jsem mladší kojila.Pomohla, poradila a doporučila přikrmovat v případě potřeby injekční stříkačkou.Nemohli jsme si vybrat líp.

Pan doktor je hodný.

Pan doktor je nejlepší v okrese. Pro jeho profesoinalitu a cit k němu chodí všechny naše děti i já ikdyž je mi už 40 let.

Velmi špatné zkušenosti,chybné diagnozy, opakovaně nerozpoznaný a tudíž zanedbaný zápal plic. Zkušenosti mnoha matek podobné. Výměna zdravotní sestry ještě zhoršila celkovou situaci. Specialita tohoto lékaře - neupozorní na nutnost povinného očkování a přímo pak píše na sociálku o zanedbání péče.

LEKAŘ KTERÝ LEČÍ I KASEL ANTIBIOTIKY MÉ DĚTI V JEHO PECI SNEDLY TOLIK ATB ŽE MI Z TOHO JE ZLE A NEMLUVĚ O TOM DĚLÁ DIAGNOZU POHLEDEM ASI MA NĚJAKÉ SCHOPNOSTI.A TA SESTRA JEHO PANI TO JE ŠKODA MLUVIT HRUZA