Veterinární Klinika Zodiacus 97 S.r.o.

Kontaktní informace

• Před rokem jsem u své psí princezny našla bouličku že spodní strany tlamy, a ikdyž nám nejdříve byl diagnostikován nádor, tak pan veterinář zvažoval i možnost zánětu zoubků. Díky bohu to byla ta druhá varianta. Pan veterinář byl velmi vstřícný, objednal nás na nejbližší možný termín (rentgen + zákrok), o veškerých rizicích předem varoval a doporučoval zlepšení (testy, vhodná narkóza vzhledem k vysokému věku psa). Já jsem odcházela po druhé návštěvě veterináře a fenka byla zase plná elánu. Pes je nejlepší přítel člověka a i když jsem si zaplatila vánoční dárek v podobě zdraví mého pejska, nikdy bych neměnila. O tom jestli to byla vysoká cena jsem ani nepřemýšlela, cenovou kalkulaci jsme předem prodiskutovali i s možností zlevnění, pokud bych něco odepřela fence na zlepšení jejího zdraví.
    Hodnotím mladého pana veterináře za komunikativního, byl otevřený a podával informace zřetelně a jasně. Velké plus je okamžitá reakce na problém, do týdne jsem měla po problému. Za mě tedy velká chvála, byla to velmi dobře odvedená práce.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Leoš Grejcar
    Leoš Grejcar
    Kardinála Berana 967/8, Plzeň
    Máme kočičku britskou whiskas, pana doktora máme v ulici. Tento fakt a jeho příznivá ordinační doba (pro pracující… Více

Jan Wáchavšeobecná Veterinární Praxe Null
    Jan Wáchavšeobecná Veterinární Praxe Null
    Majerova 1962/6, Plzeň

Radek Protiva
    Radek Protiva
    Dvořákova 9, Plzeň
    Chodím k němu již několik let a naprostá spokojenost.Jeho tým lidí se o moje pesany stará naprosto perfektně a… Více

Markéta Janoušková
    Markéta Janoušková
    Kleisslova 7, Plzeň
    Paní doktorka Janoušková má úžasný přístup jak p majitelům, tak hlavně k pacientům. Pro nás a našeho psa toho udělala… Více

Ladislav Kuncl
    Ladislav Kuncl
    Kleisslova 228/7, Plzeň
    Vynikající i cenově. Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• A

Zodiacus jsme navštívili na doporučení špičkové pražské kliniky a jsem za to velice vděčná. Po velkém zklamání z jiné plzeňské kliniky a neustálým špatným referencím na jiné jsem už byla smířená s tím, že budeme s každým prdem jezdit až do Prahy, ale u pana doktora Bendy jsme konečně spokojeni. Je věcný, jedná na rovinu, nedává majiteli plané naděje ale jak on tak zbytek týmu dělají maximum pro nemocné zvíře. Jezdíme k němu se dvěma psy, u jednoho odvedl vynikající práci při rekonstrukci tlamy, vše s námi nejprve konzultuje a dopředu nám oznámí, kolik bude celá ta sranda stát, má dobrý přehled. Už jsem Zodiacus doporučila mnoha známým a vždy byli spokojeni

• Připojuji se k negativním ohlasům. Před 2,5 lety nám bylo doporučeno histologické vyšetření útvaru v tlamě naší 11,5ti leté mopsí holčičky. Pominu výrazně předraženou částku, výsledek nám byl sdělen jako agresivní maligní nádor. Dvě uvedené možnosti řešení, buď operativní zákrok s velkým zásahem nebo uspání, jsem odmítla. Na slova doktora, "to je vaše svědomí", nikdy nezapomenu. Údajný zhoubný nádor, který měla diagnostikovat laboratoř v Německu, (naše prý nejsou tak spolehlivé), jsme dosud sporadicky řešili u jiného veterináře obyčejným podvázáním. A jaké je překvapení, když dodnes naše princezna žije, "nádor" se ukázal jako masivní podráždění sliznice vlivem zubního kamene a po vytržení zubu s ošetřením zubního kamene je pejsek s ohledem na věk ve skvělé kondici. Dnes je jí 14 let, je jasné, že nikdo zde není věčně, ale dát na doktora, buď jsme pejskovi přidělali zbytečnou bolest nebo ji už dávno neměli. Proto do téhle ordinace již nikdy více.

• K

Negativní reference mého okolí na p. MVDr. Bendu se potvrdily. Při mé návštěvě mne překvapila arogance, přístup a hlavně povýšení finanční stránky věci nad lékařskou etiku. Jinými slovy němá tvář je dobrý biznis. Přes komfort a vybavenost už nyní vím, že sem pro pomoc již nikdy nepůjdu. Naštěstí není jediný v Plzni. Kdo má podobné zkušenosti, Zveřejněte je , nenechte zneužívat lásky ke zvířtům.

• S

MVDr. Benda je ten nejlepší veterinární lékař s jakým jsem se kdy setkala. Lečí všechna naše zvířata, kterých je nyní už sedm a vždy je jeho péče a celého jeho týmu velmi profesionální. Doporučuji kliniku pana MVDr. Bendy, myslím si totiž, že je to nejlepší veterinář v Plzni :)