Veronika Kolenová, fyzioterapeut Kutná Hora

Mgr. Veronika Kolenová

Uložit

Fyzioterapeut Více

Uložit


Adresa

Privátní ordinace fyzioterapeuta, Čelakovského 478, Kutná Hora
Čelakovského 478, Kutná Hora

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Mgr. Veronika Kolenová? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,již pět let chodim neúspěšně s bolesti loktu a předloktí a ted se přidali bolesti prstu a ortoped mi postupně operuje šlachy ale lokty nedoporučuje operovat.Jinak se dlouhodobě lecim také s krční páteří.Můžete mi prosím poradit co bych ještě mela vyzkoušet a kam se obrátit?Děkuji.

Dobrý den,
sdílím názor s kolegyněmi, avšak ráda bych dodala, že existují i velmi účinná přístrojová ošetření jako je TR therapy a SIS - výkonový indukční systém. TR-therapy propojí manuální přístup terapeuta a
účinek radiofrekvence v jednom okamžiku. Efekt terapie se tímto mnohonásobně zvyšuje a úleva od bolesti ve většině případů nastává okamžitě. Tyto přístroje najdete u nás v ordinaci. V případě zájmu nás kontaktujte.
S pozdravem Veronika Kolenová Fyzio-KH.

Mgr. Veronika Kolenová

Dobrý den, hledám fyzioterapeuta, který má zkušenosti s léčbou dislokace disku celistniho kloubu bez repozice a blokované krční páteře.

Trpím na oboje a poslední dobou pri přitahování krční páteře uklony do stran mi tupa bolest vystreluje až do oblasti uši a čelisti - myslím ze by to mohlo souviset.

Dekuji

Dobrý den,
blokáda horní krční páteře přímo souvisí s dysfunkcí temporomandibulárního kloubu (čelistního), jedná se o problematiku, která je potřeba řešit komplexně. Pokud potřebujete kontaktujte nás.
S pozdravem Veronika Kolenová
Fyzio-KH

Mgr. Veronika Kolenová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti