Fyzioterapeut Více

Kutná Hora 1 adresa

Privátní ordinace fyzioterapeuta, Čelakovského 478, Kutná Hora
Čelakovského 478, Kutná Hora

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Mgr. Veronika Kolenová? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,již pět let chodim neúspěšně s bolesti loktu a předloktí a ted se přidali bolesti prstu a ortoped mi postupně operuje šlachy ale lokty nedoporučuje operovat.Jinak se dlouhodobě lecim také s krční páteří.Můžete mi prosím poradit co bych ještě mela vyzkoušet a kam se obrátit?Děkuji.

sdílím názor s kolegyněmi, avšak ráda bych dodala, že existují i velmi účinná přístrojová ošetření jako je TR therapy a SIS - výkonový indukční systém. TR-therapy propojí manuální přístup terapeuta a
účinek radiofrekvence v jednom okamžiku. Efekt terapie se tímto mnohonásobně zvyšuje a úleva od bolesti ve většině případů nastává okamžitě. Tyto přístroje najdete u nás v ordinaci. V případě zájmu nás kontaktujte.
S pozdravem Veronika Kolenová Fyzio-KH.

Mgr. Veronika Kolenová

Dobrý den, hledám fyzioterapeuta, který má zkušenosti s léčbou dislokace disku celistniho kloubu bez repozice a blokované krční páteře.

Trpím na oboje a poslední dobou pri přitahování krční páteře uklony do stran mi tupa bolest vystreluje až do oblasti uši a čelisti - myslím ze by to mohlo souviset.

Dekuji

blokáda horní krční páteře přímo souvisí s dysfunkcí temporomandibulárního kloubu (čelistního), jedná se o problematiku, která je potřeba řešit komplexně. Pokud potřebujete kontaktujte nás.
S pozdravem Veronika Kolenová
Fyzio-KH