Odborný lékař diabetologie
Tř. Osvobození 60/1388, Karviná

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

MUDr. Klužáková je velmi zodpovědná lékařka s lidským přístupem ke všem pacientům. Vždy se k nim chová upřímně, i když se to některým (k sobě nekritickým) nemusí líbit. Několik let k ní docházím já i moje maminka a obě jsme velmi spokojené. Získala si naši plnou důvěru a všem ji jako skvělého odborníka můžeme jen doporučit.
Naposledy mi výrazně pomohla dne 10.04.2013, kdy mi správně diagnostikovala zánět........, který jsem si způsobila vlastní nerozvážností a neodkladně se mě ujala. Děkujeme.

Paní doktorce velmi děkuji za vždy včasnou s skvělou diagnozu, která mi velmi pomohla zavčas se dostat z mnohdy velkých zdravotních obtíží. Jsem jí za to moc vděčná. Je velmi důsledná a zodpovědná. Děkuji moc.

K paní doktorce dojíždím s tatínkem, který už bohužel není schopný docházet na kontroly sám. Paní doktorce děkujeme za jají zodpovědný a přitom vždy srdečný přístup. DĚKUJEME.

Paní doktorka má velmi zodpovědný a lidský přístup k pacientovi.Přešla jsem k ní od dr.Vranky a nedá se to srovnat moc děkujiL.S.

Moc hodná paní.

Velmi citlivá a zodpovědná lékařka. Mohu ji jen doporučit.
Pomohla mi v době, kdy jsem si myslela, že už nikdy nebudu mít děti.
Mám dvě a jí přeji v životě jen to nejlepší.

Děkuji paní doktorce Klužákové za velice pozitivní přístup k léčbě diabetu a děkuji jí za včasné zjištění prodělání infarktu při kontrole za EKG. Zdeněk Herman

Obvykle člověka potkávají problémy když to nejméně očekává. Paní dr. sleduje stav pacienta zodpovědně, na každého si vyhradí dostatek času. Dnes je už známo, že nestačí pacientovi předepsat léky, ale sledovat vývoj nemoci, provést veškerá dostupná vyšetření, upravit životosprávu, poskytnout materiály jak dietní režim dodržovat a pod. Aby bylo vše dobře zmapované, většina pacientů si zapisuje hodnoty cukru z glykometru a ještě u toho dr. vyžaduje poznámku co pacient před tím konzumoval, když je to po jídle. Podrobnosti se dozvíme na přednáškách, které p.dr. pravidelně dělá a to zcela bezplatně. Jsme informováni o časopisech, které diabetem postiženému člověku odpoví na řadu nejasných otázek.
Když jsme naposledy absolvovali přednášku, jedna stará paní poprosila p. dr. o vysvětlení, jak pracovat s novým glykometrem. I když byla už pokročilá doba, p.dr. neodmítla a s úsměvem souhlasila. A to mně dostalo. Důvěra pacienta k lékaři se projevuje i takhle. Holt, za úsměv a lidský přístup nic nedáte. Jsme rádi, že ji máme.

Výborná lékařka s velmi lidským a odborným přístupem k pacientovi.