Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Chci touto cestou poděkovat paní doktorce, pomohla nám v situaci, kdy už jsme si nevěděli rady. Její přístup odborný i lidský hodnotím velmi pozitivně.

K paní Vlasákové chodím tři roky. Vždy popíše zdravotní stav, +x za rok udělá RTG a jednou základní krevní obraz. Vždy mi napsala Condrosulf, který mě bolesti kolen a kloubů nikdy nezbavil. Nyní jsem již žádala léčbu za cílem stabilizace či zlepšení mého zdravotního stavu. Řekla mi, že moje nemoc nespadá do její kompetence ??!! Mám se léčit SAMA či si najít lékaře s jinou odborností. Škoda, že to nevěděla před 3 lety. Nemusela jsem ztrácet čas a můj zdravotní stav se mohl léčit. Jinak je paní doktorka příjemná, ale psychologa na povídání fakt nepotřebuji. Neléčí. Sestra nemá systém v objednání. Jste na 8 hodinu a přijdete na řadu za dvě hodiny i déle, pokud se razantně nedomáháte. Již tam nepůjdu.

K paní doktorce jezdím z daleka, protože v našem krajském městě jsem nenalezla ani jednoho lékaře, který by mi pomohl. Na doporučení jsem za ní začala jezdit před čtrnácti lety, v momentě, kdy jsem si díky mojí chorobě utrhla Achylovu šlachu. Půl roku jsme dávaly dohromady správnou léčbu a ejhle do dnešního dne jsem bez větších bolestí. Paní doktorku mám "na telefonu", kdykoliv mám nějaký zdravotní problém můžu ho osobně konzultovat a předejít většímu trápení.. Děkuji za to, že jsem se s paní doktorkou seznámila a že mi umožnila žít kus pěkného života. Eva

Nejlepší paní doktorka s velkým D, kterou jsem měla možnost, díky svému onemocnění poznat. Přívětivá, laskavá, vše vysvětlí, názorně ukáže, doporučí a hlavně jí jde o dobro pacienta a když se daří jemu, je i ona spokojená :) Při poslední návštěvě mi bohužel sdělila, že už to dělat nebude a místo ní nastupuje nová, mladší paní doktorka, tak mi až vyhrkly slzy, když jsem se s ní loučila.......... více takových lékařů!

Nejlepší lékařka!!! K pacientům se chová řekla bych až mateřsky. V klidu Vám vysvětlí a názorně ukáže, co se Vám stalo (aby i laik uměl vysvětlit, co mu vlastně je), jak se to bude léčit, co to bude znamenat pro nemocného atd...! Díky jejímu přístupu se člověk nebojí zeptat na otázky spjaté s nemocí. U jiného lékaře by jste se cítili nepříjemně, protože by Vám dal arogantně najevo,že se sebou moc zabýváte. Takovéto chování u pí. doktorky nenajdete. Ta naopak chce,aby jí pacienti řekli, co je trápí(samozřejmě ohledně nemoci), neboť ví, že právě ty maličkosti Vám mohou pomáhat či škodit. Je úžasná, lidská, ohleduplná. Výborná lékařka, takových je opravdu málo. Pacienti to ví a nesmírně si jí váží.

Mohl by mi prosim nekdo napsat,kde pani doktorka sidli a jeji tel.cislo.Moc vam dekuji.michael960@seznam.cz

Paní doktorka je velice milá, vstřícná a hlavně s lidským přístupem k pacientům.

Skvělá, úžasná, kromě odbornosti je namístě pochválit její lidský přístup k pacientovi, vděčím jí za to, že jsem mohla vychovat své děti. Díky, díky, jsem moc vděčná a chválím !!! Věra Š.

Milá, vstřícná doktorka i sestřička, navzájem se doplňují, je na úrovni, má mnoho odborných vědomostí, věnuje se pacientovi, pořádně ho prohlédne, vše vysvětlí a hlavně se chová lidsky a ne arogantně a nafoukaně, jako někteří jiní lékaři. Doporučuji všem

Paní doktorka Vlasáková je vynikající revmatoložka-člověk na svém místě.Jezdím za ní přes půl republiky a vůbec toho nelituji.Její lidskost a přístup k pacientovi je nade vše.Moc ji za to děkuji.