Adresa

Alšova 462, Neratovice
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily porodních asistentek v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
17 názorů

Ověřeny pacient

Věra je profesionál každým coulem. Oba dva porody v její přítomnosti pro mě znamenaly pocit bezpečí a důvěry ve vlastní schopnosti, blízkost s miminkem a jistotu zázemí, na které se mohu vždy s důvěrou obrátit. Je vzdělaná v oboru, rozumí procesu porodu i péči o matku a dítě po porodu. Plně respektuje rozhodnutí klientky. Poskytuje návštěvy po porodu, které jsem po posledním porodu velmi potřebovala.


A
Ověřeny pacient

Věrka je nejlepší. To, že o ni Neratovice přišly, byla jejich velká chyba. Žena, která rozuí svo práci, dělá ji skvěle a dokáže posílit v těch nejpotřebnějších chvílích.


T
Ověřeny pacient

Služby Věry Novákové a Milady Barešové - nejlepší volba kterou jsme mohli udělat. Úžasné ženy, které vidí daleko dál než většina lékařů a jejich předporodní péče, provedení porodem a následná poporodní péče byly absolutním nadstandartem a nádherným zážitkem.


S
Ověřeny pacient

Vero, dakujem za vasu podporu, empatiu, rozhodnost, skvely cit pre nacasovanie a doveru, ktoru sme si vytvorili vdaka pripave vopred. Vdaka nim dopadol porod mojej dcerky uplne perfekne a mam na neho krasne spomienky. Som stastna, ze som mohla rodit prave s vami!


M
Ověřeny pacient

Rodila jsem s Věrou v Neratovicích. Vytvořila bezpečné, příjemné prostředí. Budí důvěru, každým coulem prrofesionálka. Uměla poradit, jak si ulevit od bolesti, podpořit víru v tělo, že vše jde, jak má. Empatická, moudrá, pracuje srdcem. Vřele doporučuji.


Byla naší porodní asistentkou. Nedokáži si představit, že bych měla porodní přípravu bez ní. Byla nám obrovskou oporou.
Šašinková


Rodila jsem s ní dvě děti, chystám se na třetí porod, zase s Věrou. Je citlivá a přitom ne sentimentální, přímá, ne drsná, když jsem přijela do porodnice, bylo to jako někam k dobré známé, ketrá se o mě postará a nepustí ke mě nikoho cizího, pokud to nebude potřeba a u mě nebylo. Pro mě je při porodu hodně důležité, že ji tam mám a znám.Lucie B.


Co říci k Věrce. Jen samá pozitiva. Vstřícná, milá, vnímavá. Patří jí velký dík za její přístup a psychickou podporu. I když jsem neměla lehký porod a nakonec to přirozeně nešlo, tak především díky ní na všechno ráda vzpomínám. Jsem ráda, že jsem jí a její skvělou parťačku Miladu Barešovou potkala. Jitka


Úžasná to žena. Jsme šťastní, že jsme ji potkali a doprovázela nás u porodu. Díky!!


Ověřeny pacient

Velké díky!!!! Věrka je úžasná žena a ještě úžasnější porodní asistentka!!! Byla se mnou při všech čtyřech porodech (jen jednou to taťka nestihnul :-)), pomohla mi se zklidnit, uvolnit se a těšit se na miminko. Nikdy na to nezapomenu; takové jedinečné zážitky se ani zapomenout nedají...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti