Léčebná rehabilitace
Husovo náměstí 530, Tábor

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Paní primářka je opravdu poklad.Milá a přitom velmi profesionální.Mám ji také moc ráda, řadu let k ní chodím pro pomoc od bolesti a vždycky mi pomůže a ještě pohladi duši a přidá úsměv na cestu.Doporučila jsem ji i svým známým a všichni je velice chválí.

Paní primářku již navštěvuji delší dobu a vždycky mám pocit,jako bych šla k někomu milému na návštěvu.Zkušenosti a vysoká profesionalita na jedné straně a citlivý lidský přístup na straně druhé.Takhle bych se mohla rozepisovat do nekonečna.Dávala bych jí po kapkách mladým začínajícím lékařům.Stačí jedna věta:Mám vás ráda jako Člověka.A.M.

byla jsem dnes u paní doktorky poprvé a byla velmi milá, věnovala mi hodně času, vše pečlivě vysvětlila, ukázala a moc pomohla už tímto přístupem. Velmi jí děkuji a všem doporučuju. Tento přístup k pacientům je opravdu vzorný a důkladnost a profesionalita vyšetření je opravdu ukázková. Díky.

Absolutní spokojenost s přístupem, řadu let, když mám problém pomůže.

velmi spokojený

Paní primářka je poklad, už mi několikrát velmi pomohla od bolestí páteře.Je hodná a milá, chodím k ní už léta.