Věra Kohoutová, gynekolog Hronov

MUDr. Věra Kohoutová

Gynekolog

31 názorů

Uložit


Adresa

Havlíčkova 377, Hronov
Sam. ordinace PL - gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
31 názorů

M
Ověřeny pacient

K PANÍ DOKTORCE KOHOUTOVÉ CHODÍM UŽ 7 ROKŮ,DOSTALA MNE ZE VŠECH GYNEKOLOGICKÝCH PROBLÉMŮ,DOKONCE MNE I OPEROVALA,MÁM JI VELMI RÁDA A NIKDY BYCH JI NEMĚNILA


X

K paní doktorce chodím, protože není u nás v okolí moc na výběr. Sestry se ke mně chovají podle toho, jak se vyspí a čekací doba i s objednáním je i tak stále dlouhá. Ale paní doktorka je rozhodně vstřícná a snad ve svém oboru dobrá.


I

Velmi příjemná,milá,trpělivá,šetrná, vše trpělivě vysvětlí. Důvěřuji ji.


Na paní doktorku si nemůžu stěžovat,od té doby co sem otěhotněla,má mě v péči,a je na mě vždycky hodná a příjemná,a vše mi vysvětlí...Jen poslední dobou to čekání v poradně pro těhu je strašné,v Hronově a okolí se lidi hodně rozmnožují :-D


Ověřeny pacient

Velice příjemná paní doktorka, mohu jen potvrdit, že na co se zeptám, to mi je zodpovězeno. Jelikož jsem se odstěhovala a nechtěla jsem měnit ganekologa, tak jsem ochotná dojíždět do Hronova téměř 90 km. Dobrý lékař, je holt dobrý lékař.


S paní doktorkou mám nejlepší zkušenosti. Mohu ji cokoliv říci a co se mi líbí nejvíce je to, že se vždy spolu zasmějeme:-)


velmi dobrá, sympatická lékařka


Profesionální,velmi šikovná a zároveň lidským přístupem.Kdyby bylo takových víc...


Paní doktorka je velmi milá a ochotná,zodpoví každou otázku a vše vysvětlí.Nyní své pacientky obědnává na určitou hodinu a to se týká i těhu poradny,takže se už nemusí sedět v čekárně hodiny.Sestřičky jsou také milé.Takže ochotně dojíždím i z Červeného Kostelce,ta péče my za to stojí.A na mé doporučení k ní přestoupilo i několik kamarádek a také spokojenost.


Paní doktorka je velmi příjemná ochotná vše vysvětlit... Jen co mi vadí, když člověk telefonuje tak sestřičky jsou nepříjemný, ale ve skutečnosti, když tam člověk přijde jsou milé. Jak tady někdo zminoval, že se na těhotenský poradně dlouho čeká, naučila jsem se chodit kolem 11-11.30hod. a tu už tam moc lidí nebylo.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti