Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Umístění: Poliklinika Náchod Jiný

Před lety jsem byla u paní Kejdanové se synem - cca 6.třída, stále jakoby odkašlával, bylo to dost nepříjemné, hlavně pro něho mezi dětmi, paní magistra zjistila příčinu (problém s učitelkou na výtvarku) a do 2 měsíců bylo postupně po problému.

Umístění: Poliklinika Náchod Jiný

Paní magistra je svérázná a otevřená - chvilku dceři trvalo si zvyknout na její jednání, ale po pár sezeních si ji oblíbila a chodila k ní moc ráda. Umí jednat s dětmi, rodičům a hlavně dětem vše náležitě vysvětlí. Své práci rozumí, dceru naučila během jednoho roku písmena L, R, Ř. Chystám se k ní i s mladším synem, mohu ji jen doporučovat a chválit :-)

Umístění: Poliklinika Náchod Jiný

Velmi milá a příjemná paní logopedka. Opravdu zkušená, ví co dělá a proč. Velice nám pomohla s řečí dcery. Je hodná na děti, bez problémů. Má opravdu lidský přístup. Dcera ji má ráda. Mohu jen doporučit, jinam už bych nešla.

pomohla dceři s koktáním a zbavila ji změn nálad, strachu...... příjemná, hodná na děti, vstřícná, skvělá s lidským přístupem, doporučuji všem!!!!!!

Profesionální přístup, úžasné chování k dětem, velmi doporučujeme!

Velice náladová a někdy až zlá i na děti.

Příjemná, zkušená, umí svoje povolání velmi dobře

Profesionální přístup, bezproblémová komunikace. Za jeden kalendářní rok zbavila syna zadrhávání a snížila i hyperaktivitu.