Gastroenterologická ambulance
U polikliniky 1289, Veselí nad Moravou

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Gastroenterologická ambulance Jiný

Můžu jen doporučit. Paní doktorka i sestřičky jsou super s bezvadným přístupem k pacientovy. Děkuji.

S paní doktorkou jsem opravdu nebyla vůbec spokojená. Nesprávně mě diagnostikovala a nasazovala zbytečně hormonální léčbu. Nic mi nevysvětlila. Po přejití k jinému lékaři jsem zjistila, že mám jinou chorobu, tudíž jsem byla 1,5 roku absolutně nesprávně léčena!!!
NEDOPORUČUJI !!!!!
mimochodem si myslím, že když se lékař začne před pacientem mlátit hlavou do stolu, není to zřejmě známkou 100% profesionality.

Dorbý den,
ve dvaceti letech jsem se stal stalým pacientem této ambulance.
I když mám Crohnovu chorobu, tak tam chodím velmi rád . Sestřička i samotná paní doktorka se mnou jednají naprosto profesionálně a navíc mě vždycky pozitivně naladí. Kdyby všichni lékaři působili stejným dojmem jako holky v této ambulanci, tak by se člověk nebál ani samotných zákroků. Těžko se důvěřuje protivným, neochotným lékařům, u kterých má pacinet pocit, jako by je obtěžoval Takový přístup se mi zdá neprofesionální a takoví lékaři by podle mě neměli v lékařství vůbec být. Tohle v této ambulanci nehrozí a všem musím jen DOPORUČIT.
S pozdraverm,
Habarta Ondřej, Velká nad Veličkou.

Skvela doktorka i se sestrickou...vyborne vybaveni...dojizdim z daleka, ale rozhodne to za to stoji...

skvěla doktorka

Skvělá doktorka. Byl jsem u ní na kolonoskopii i na šlauch do žaludku vše bez problému doktorka byla výborná při zákroku i po něm.

Velmi kladný přístup vč. sestřičky, mimo odbornou radu také pozitivně naladí, jedná s pacientem opravdu jako s nemocným člověkem a ne pouze pořadovým číslem, vřele doporučuji.

Byla jsem u paní doktorky na kolonoskopii. Dostala jsem uklidňovací injekci, potom proběhl samotný zákrok, přičemž jsem sledovala svoje střevo. Nemám srovnání, ale bylo to rychlé a téměř bezbolestné (což je závislé od každého pacienta). Důležité je zůstat v klidu a předpokladem k tomu je důvěra k paní doktorce a sestřičce. Obě dvě jsou super, takže jsem neměla nejmenší problém.

S paní doktorkou jsem měla možnost spolupracovat při léčbě mých střevních obtížích a vždy jsem byla spokojena jak s kvalitou jejích služeb (znalost dané problematiky + možnosti moderní léčby) tak s jejím lidským přístupem. Více takových znalých a usměvavých doktorů, kteří jsou vždy a za jakékoliv situace ochotni poradit i pozitivně naladit, a to i mimo "dobu, uvedenou na vstupních dveří ordinace". Velmi příjemná je také sestřička, se kterou jsou výborné "parťačky".

Kvalitní a profesionální přístup