Václav Provazník, pediatr Golčův Jeníkov

Pediatr

nám. T. G. Masaryka 35, Golčův Jeníkov
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

2.5

Naprostá katastrofa. Vše trvá hodiny, sestra k ničemu, přístup k dětem, jak k masu. Místo spousty řečí okolo, by měl spíš vyšetřovat. Už by pan doktor měl jít nejen do důchodu.

Doktor je snaživý, ovšem připravte se na zdlouhavé čekání v čekárně. Dlouhé čekání není způsobeno spoustou pacientů, ale krátkou ordinační dobou a pomalým přístupem lékaře.

Pan doktor je velice ochotný,nikdy jsem s ním neměla žádný problém. Vřele doporučuji.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,dcera 10let si stezuje pri skakani na trampoline na bolest na hrudi.Take pri skytani.Ma z toho strach a trapi ji ze na trampolinu nemuze.Muzu mit prosim dotaz cim to muze byt?dekuji

Za těchto okolností bych trampolínu vynechal, hrudník dítěti namazal protibolestivým gelem, nejlépe v okluzivním obvazu a požádal ortopeda o konzultaci. MUDr,. Václav Provazník, Golčův Jeníkov

MUDr. Václav Provazník

• Měl bych dotaz ohledně červeného fleku po kousnutí klíštětem. Syn ma na ruce asi 5cm "kružnici" uvnitř světlejší, tmavější okraj. Mám foto. Máme se bát nejhoršího, nebo to nemusí být borelioza?

Jde určitě o 1. stadium boreliózy a je třeba věc neodkládat a ihned začít léčit. Léčba spočívá v podávání ATB po dobu tří týdnů, následně za dalších čtrnáct dní provést odběr krve na serologické vyšetření.