Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

nám. T. G. Masaryka 35, Golčův Jeníkov
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

3 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient

Naprostá katastrofa. Vše trvá hodiny, sestra k ničemu, přístup k dětem, jak k masu. Místo spousty řečí okolo, by měl spíš vyšetřovat. Už by pan doktor měl jít nejen do důchodu.

Ověřeny pacient

Doktor je snaživý, ovšem připravte se na zdlouhavé čekání v čekárně. Dlouhé čekání není způsobeno spoustou pacientů, ale krátkou ordinační dobou a pomalým přístupem lékaře.

Pan doktor je velice ochotný,nikdy jsem s ním neměla žádný problém. Vřele doporučuji.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den,dcera 10let si stezuje pri skakani na trampoline na bolest na hrudi.Take pri skytani.Ma z toho strach a trapi ji ze na trampolinu nemuze.Muzu mit prosim dotaz cim to muze byt?dekuji

Za těchto okolností bych trampolínu vynechal, hrudník dítěti namazal protibolestivým gelem, nejlépe v okluzivním obvazu a požádal ortopeda o konzultaci. MUDr,. Václav Provazník, Golčův Jeníkov

MUDr. Václav Provazník

Měl bych dotaz ohledně červeného fleku po kousnutí klíštětem. Syn ma na ruce asi 5cm "kružnici" uvnitř světlejší, tmavější okraj. Mám foto. Máme se bát nejhoršího, nebo to nemusí být borelioza?

Jde určitě o 1. stadium boreliózy a je třeba věc neodkládat a ihned začít léčit. Léčba spočívá v podávání ATB po dobu tří týdnů, následně za dalších čtrnáct dní provést odběr krve na serologické vyšetření.

MUDr. Václav Provazník

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti