Tomáš Zahálka, otorinolaryngolog Klášterec nad Ohří

MUDr. Tomáš Zahálka

Otorinolaryngolog Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sadová 528, Klášterec nad Ohří
ORL ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient

S negativním názorem na sestru zcela souhlasím, chová se k lidem velice nadřazeně a zjevně nemá ráda děti. Čekala jsem s nimi na mé vyšetření v čekárně hodinu a pul, vždy vylezla a vzala pacienta, co přišel až po mě. Děti už začali zlobit, tak jsem zaklepala, ať mi vrátí kartičku, že odcházím..a ona ať přijdu v jiný den!!! Je strašná! K panu doktorovi bohužel se vracím s uchem už po několikáté nedoléčeným :( Tak nevím, jak tato procedůra dopadne.


J
Ověřeny pacient

Proč má pan doktor vyvěšené na dveřích ordinace ordinační hodiny, když je stejně nedodržuje? Šla jsem na ORL jen 2x a ani jednou to nebylo podle toho, co je psáno. Pokud bere lidi od 9 do 12 h, pak od 13 do 15 h s tím, že poslední pacient jde půl hodiny před koncem prac. doby, tak co pan doktor může stihnout, když dorazí z oběda ve 13.30 a má plnou čekárnu s lidma, co přišli raději už čtvrt h před začátkem ord. doby? Sestra mazaně ve 13 h vybere kartičky pojištěnce a pak už nemůžete ani odejít. Ve 14.10 h se konečně dočkáte po 3 lidech před váma (hurá p. doktor již od 13.38 h začal ordinovat). Nemastný, neslaný doktror, asi podle nálady, moje potíže ho moc nezajímaly, napsal kapky a odchod. Po zhoršení stavu jsem byla nucena opět navštívit tuto ordinaci, jenže ve 14 h tam najdete jen sestru,jak šůruje a on bohužel je dnes čtvrtek a on p. doktor jezdí do Mostu dřív, tak proč to k sakru nemá napsaný na dveřích? Ve 14 h prostě už neordinuje a to má mít do 15 h. Sestry tam má starší, ale ty mu asi nevysvětlí nějaké zásady slušného chování. Já si taky nemůžu z práce odejít, jak se mi zachce, tak když už má pan doktor nějakou prac. dobu, tak by jí mohl dodržovat a ne dělat z lidí blbce. Mně ta moje práce zbytečným čekáním v jeho čekárně taky utíká a musím ji pak dohnat, tím, že zůstanu v práci dýl.


M
Ověřeny pacient

Po první návštěvě jsme s přístupem pana doktora velmi spokojeni. Také jeho ordinace praská ve švech, tak asi nebudeme sami. Zaznamenali jsme přívětivé a profesionální chování k pacientovi. Přejeme mu spolu se synem mnoho dalších profesních úspěchů.


Ověřeny pacient

Jak už tu bylo zmíněno. Nerespektování ordinačních hodin a arogantní chování.
Pan "lékař" dochází pravidelně do ordinace nejdříve v 8:30. 3x po sobě jsem u něj byl a vždy mám na lékařské zprávě čas 8:37, 8:44, 8:36 a byl jsem první pacient. Ordinační hodiny má od 7:30 pro objednané pacienty a od 8:00 pro zbytek, což má vyvěšené na dveřích.
Nemůžu si v rámci své profese dovolit ztrácet čas čekáním na "lékaře" až se pěkně vyspinká a když jsem mu sdělil, jestli mi nemůže napsat 2 vyšetření najednou, abych nemusel vždycky čekat v čekárně, prudce se ohradil, že i na blbou plombu bych čekal. No co k tomu dodat.
Hledám jiného lékaře.


Ověřeny pacient

Vztřícné chování na odborné úrovni, byl jsem velmi spokojen. Rozhodně všem doporučuji. Terč


Všechny zákroky, které mi pan doktor, kdy v životě udělal, byly na té nejlepší úrovni. Jsem s ním velice spokojena a mohu jen doporučit. M.Valušková, věrná pacientka.


Skvely specialista.nepotrebuje komentar.Jiraskova


pan doktor Zahalka mi vse vzy ochotne vysvetil a pokud ne,tak zrejme vedel jako lekar proc.Zdravim pane doktore a preji hodne uspechu.


Rozhodně panu doktorovi nechybí lidský přístup a porozumění. Dcera, ještě když byla předškolák, tak po stipulách měla pravidelně chodit "kukat". Je bázlivá a u jiných lékařů jsme byli "vyhozeni", že si nejdříve máme dceru vychovat, ať nebrečí a nechá se vyšetřit. Pan doktor nám vyšel vstříc, byl trpělivý a po pár návštěvách si mi dcera v klidu sama sedla na klín a nechala se vyšetřit.


P

Ochotný, příjemný, v pohodě. Kéž by takových bylo více.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


  • Dobry den. Mam obcasne huceni v hlave v uchu pravem bolest ktera mi jde az do hlavy. Vadi mi zvuky jako je konvice. Pousteni vody objevuje se to obcas ne kazdy den. Pak je nejakou dobu klid a pak se to znovu objevi. K jakemu lekari mam zajit? Nemuzou to byt priznaky mrtvice? Pekny den a prosim o odpoved.

    Vhodná je jistě i kontrola krevního tlaku u obvodního lékaře, o projev cevní mozkové příhody - lidově" mrtvice" se s vysokou pravděpodobností nejedná.
    ORL vyšetření event neurologické bude jistě vhodné, jak již bylo uvedeno.

    MUDr. Tomáš Zahálka

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti