Sadová 528, Klášterec nad Ohří
ORL ambulance

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní otorinolaryngologů v okolí

S negativním názorem na sestru zcela souhlasím, chová se k lidem velice nadřazeně a zjevně nemá ráda děti. Čekala jsem s nimi na mé vyšetření v čekárně hodinu a pul, vždy vylezla a vzala pacienta, co přišel až po mě. Děti už začali zlobit, tak jsem zaklepala, ať mi vrátí kartičku, že odcházím..a ona ať přijdu v jiný den!!! Je strašná! K panu doktorovi bohužel se vracím s uchem už po několikáté nedoléčeným :( Tak nevím, jak tato procedůra dopadne.

Proč má pan doktor vyvěšené na dveřích ordinace ordinační hodiny, když je stejně nedodržuje? Šla jsem na ORL jen 2x a ani jednou to nebylo podle toho, co je psáno. Pokud bere lidi od 9 do 12 h, pak od 13 do 15 h s tím, že poslední pacient jde půl hodiny před koncem prac. doby, tak co pan doktor může stihnout, když dorazí z oběda ve 13.30 a má plnou čekárnu s lidma, co přišli raději už čtvrt h před začátkem ord. doby? Sestra mazaně ve 13 h vybere kartičky pojištěnce a pak už nemůžete ani odejít. Ve 14.10 h se konečně dočkáte po 3 lidech před váma (hurá p. doktor již od 13.38 h začal ordinovat). Nemastný, neslaný doktror, asi podle nálady, moje potíže ho moc nezajímaly, napsal kapky a odchod. Po zhoršení stavu jsem byla nucena opět navštívit tuto ordinaci, jenže ve 14 h tam najdete jen sestru,jak šůruje a on bohužel je dnes čtvrtek a on p. doktor jezdí do Mostu dřív, tak proč to k sakru nemá napsaný na dveřích? Ve 14 h prostě už neordinuje a to má mít do 15 h. Sestry tam má starší, ale ty mu asi nevysvětlí nějaké zásady slušného chování. Já si taky nemůžu z práce odejít, jak se mi zachce, tak když už má pan doktor nějakou prac. dobu, tak by jí mohl dodržovat a ne dělat z lidí blbce. Mně ta moje práce zbytečným čekáním v jeho čekárně taky utíká a musím ji pak dohnat, tím, že zůstanu v práci dýl.

Po první návštěvě jsme s přístupem pana doktora velmi spokojeni. Také jeho ordinace praská ve švech, tak asi nebudeme sami. Zaznamenali jsme přívětivé a profesionální chování k pacientovi. Přejeme mu spolu se synem mnoho dalších profesních úspěchů.

Jak už tu bylo zmíněno. Nerespektování ordinačních hodin a arogantní chování.
Pan "lékař" dochází pravidelně do ordinace nejdříve v 8:30. 3x po sobě jsem u něj byl a vždy mám na lékařské zprávě čas 8:37, 8:44, 8:36 a byl jsem první pacient. Ordinační hodiny má od 7:30 pro objednané pacienty a od 8:00 pro zbytek, což má vyvěšené na dveřích.
Nemůžu si v rámci své profese dovolit ztrácet čas čekáním na "lékaře" až se pěkně vyspinká a když jsem mu sdělil, jestli mi nemůže napsat 2 vyšetření najednou, abych nemusel vždycky čekat v čekárně, prudce se ohradil, že i na blbou plombu bych čekal. No co k tomu dodat.
Hledám jiného lékaře.

Vztřícné chování na odborné úrovni, byl jsem velmi spokojen. Rozhodně všem doporučuji. Terč

Všechny zákroky, které mi pan doktor, kdy v životě udělal, byly na té nejlepší úrovni. Jsem s ním velice spokojena a mohu jen doporučit. M.Valušková, věrná pacientka.

Skvely specialista.nepotrebuje komentar.Jiraskova

pan doktor Zahalka mi vse vzy ochotne vysvetil a pokud ne,tak zrejme vedel jako lekar proc.Zdravim pane doktore a preji hodne uspechu.

Rozhodně panu doktorovi nechybí lidský přístup a porozumění. Dcera, ještě když byla předškolák, tak po stipulách měla pravidelně chodit "kukat". Je bázlivá a u jiných lékařů jsme byli "vyhozeni", že si nejdříve máme dceru vychovat, ať nebrečí a nechá se vyšetřit. Pan doktor nám vyšel vstříc, byl trpělivý a po pár návštěvách si mi dcera v klidu sama sedla na klín a nechala se vyšetřit.

Ochotný, příjemný, v pohodě. Kéž by takových bylo více.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den. Mam obcasne huceni v hlave v uchu pravem bolest ktera mi jde az do hlavy. Vadi mi zvuky jako je konvice. Pousteni vody objevuje se to obcas ne kazdy den. Pak je nejakou dobu klid a pak se to znovu objevi. K jakemu lekari mam zajit? Nemuzou to byt priznaky mrtvice? Pekny den a prosim o odpoved.

Vhodná je jistě i kontrola krevního tlaku u obvodního lékaře, o projev cevní mozkové příhody - lidově" mrtvice" se s vysokou pravděpodobností nejedná.
    ORL vyšetření event neurologické bude jistě vhodné, jak již bylo uvedeno.

MUDr. Tomáš Zahálka